SamodbałośćGeorgie Clarke pokazała, jak wyglądają jej pośladki bez retuszu. To właśnie jest ciałopozytywność

Georgie Clarke pokazała, jak wyglądają jej pośladki bez retuszu. To właśnie jest ciałopozytywność

Georgie Clarke
Georgie Clarke
Źródło zdjęć: © Getty Images
11.06.2021 14:45, aktualizacja: 16.03.2022 15:01

Georgie Clarke jest 24-letnią gwiazdą Instagrama, która zaczęła robić karierę dzięki udziałowi w jednym z popularnych reality show. Dzisiaj chętnie wspiera ruch body positive i udowadnia, że dobrze zdjęcia to zazwyczaj zasługa fotoshopa.

Georgie Clarke zasłynęła dzięki udziałowi w brytyjskim programie "Survival of the Fittest". Internauci momentalnie pokochali ją za jej wdzięki i jednocześnie dużą dawkę dystansu do siebie i świata.

Magia Instagrama

Georgie ma zaledwie 24 lata, ale nie ulega presji społecznej na udowadnianie wszystkim, jaka jest idealna. Dziewczyna pracuje jako modelka i często bierze udział w sesjach zdjęciowych, gdzie ma na sobie pełny makijaż oraz umiejętnie wyeksponowane ciało. Georgie zdaje sobie sprawę, że to tylko kreacja, a w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej.

Właśnie udowodniła to w swoim najnowszym wpisie.

"Jak influencerki siadają do zdjęć vs. jak robią to w prawdziwym życiu. Ta sama pupa, ale inna poza. Fotografie powstały w odstępie zaledwie kilku sekund. Jedyna różnica polega na tym, że po jednej stronie jestem przygotowana na spotkanie z aparatem, a z drugiej – nie. Ale tak w rzeczywistości wyglądają pośladki, kiedy siedzimy. Opiera się na nich ciężar całego ciała i nic dziwnego, że skóra się marszczy" - wytłumaczyła.

Internautki podziękowały jej, a część z rozczuleniem porównała jej nieidealną skórę na pośladkach do twarożku.

Ta oczywista kwestia niestety nie jest popularyzowana w mediach, dlatego nastoletnie dziewczyny często mają kompleksy, porównując swoje ciała do ciał gwiazd z Instagrama.

Warto dodać profil Georgie Clarke do obserwowanych, ponieważ ta 24-latka genialnie rozprawia się z zakłamaną instagramową rzeczywistością i na własnym przykładzie udowadnia, że na jednym zdjęciu potrafi mieć idealne ciało, a na kolejnym, zrobionym kilka sekund później, ciało z różnego rodzaju niedoskonałościami.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Smacznego: przepis na placuszki dyniowe

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (143)