GwiazdyBlue Ivy ma własnego stylistę. Manuel Mendez pokazał nagranie z 8-latką

Blue Ivy ma własnego stylistę. Manuel Mendez pokazał nagranie z 8‑latką

Blue Ivy ma własnego stylistę. Manuel Mendez pokazał nagranie z 8-latką
Źródło zdjęć: © Getty Images
Klaudia Stabach
14.05.2020 13:15, aktualizacja: 15.05.2020 17:07

Córka Beyonce i Jaya-Z idzie w ślady rodziców. Dziewczynka ma dobry słuch i od małego uczestniczy w zajęciach tanecznych. Nad rozwojem Blue Ivy pracuje sztab ludzi, w tym jej osobisty stylista. Ostatnio mężczyzna pokazał w sieci nagranie, na którym dziewczynka tańczy w rytm piosenki mamy.

Blue Ivy to najstarsze dziecko Beyonce i Jaya-Z. Piosenkarka urodziła ją w wieku trzydziestu lat i już od pierwszych dni stara się zapewnić jej jak najlepszy start w dorosłe życie.

Blue Ivy rozwija pasję

Od kilku lat dziewczynce towarzyszy grono osób, które dbają o nią każdego dnia. Prywatny kucharz przygotowuje dla niej posiłki, a osobisty stylista, Manuel Mendez, dba, aby nie zakładała na siebie nieprzemyślanych stylizacji.

Ostatnio Manuel Mendez opublikował na swoim instagramowym profilu krótkie nagranie z udziałem Blue Ivy. Widać na nim, jak dziewczynka tańczy w rytm jednej z piosenek Beyonce. 8-latka ma na sobie różowy kombinezon i mocny makijaż ust.

Taniec stał się pasją Blue Ivy. Córka gwiazdorskiej pary regularnie uczestniczy w lekcjach tańca i obserwuje występy artystyczne swojej mamy. Wiele wskazuje na to, że wiąże przyszłość właśnie z tą dziedziną sztuki.

Beyonce i Jay-Z oprócz Blue Ivy wychowują jeszcze 3-letnie bliźniaki. Jednak Rumi i Sir nie są tak często pokazywani przez rodziców w mediach społecznościowych.