ycipk-4ixzp3

Buczkowska komentuje plotki o romansie z Wiśniewskim. "Proszę przestać wysyłać mi pogróżki"

Według ostatnich doniesień mediów, przyczyną rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner miał być romans muzyka z Agatą Buczkowską, wokalistką zespołu Ich Troje. Dziewczyna zabrała głos w tej sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Buczkowska odniosła się do pogłosek o romansie
Buczkowska odniosła się do pogłosek o romansie (ONS.pl)
ycipk-4ixzp3

Informacja na temat rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej zelektryzowała polski show-biznes. Po 8 latach związku lider zespołu Ich Troje wniósł pozew o rozwód. Na tę chwilę nie jest znana jeszcze oficjalna przyczyna ich rozstania.

Od kilku dni spekuluje się jednak, że stoi za tym romans Wiśniewskiego i młodziutkiej wokalistki Ich Troje, Agaty Buczkowskiej. Piosenkarka zabrała głos w tej sprawie i wydała oficjalne oświadczenie.

"W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim" - czytamy.

ycipk-4ixzp3

Gwiazda poprosiła również o zaprzestanie wysyłania do niej nienawistnych wiadomości i gróźb. Wszelkie pomówienia na jej temat zamierza kierować na drogę sądową.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Wiśniewski: "Jestem człowiekiem, który nigdy żadnej żony nie zostawił"

ycipk-4ixzp3
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4ixzp3

ycipk-4ixzp3
ycipk-4ixzp3