Była "chłopakiem do wzięcia". Tak wygląda dziś

Była gwiazda "Chłopaków do wzięcia" chce pracować w TVP
Była gwiazda "Chłopaków do wzięcia" chce pracować w TVP
Źródło zdjęć: © Instagram.com | alexandra_natalie_boykow

12.04.2024 13:54, aktual.: 12.04.2024 15:09

Alexandra jest znana z programu "Chłopaki do wzięcia", gdzie pojawiała się jeszcze pod imieniem Maciej. W serialu paradokumentalnym przechodziła metamorfozę, do której jego bliźniak nie był do końca przekonany. Dziś Alex jest szczęśliwą kobietą, która stara się o pracę w TVP.

Adam i Alex zyskali rozgłos dzięki udziałowi w programie "Chłopaki do wzięcia". Szybko zyskali sympatię telewidzów i zostali określeni mianem "bliźniaków z Malborka". W programie liczyli, że odnajdą swoje drugie połówki.

Już wtedy Alexandra (znana jako Maciej) wyróżniała się swoją niepowtarzalną osobowością. Adam przyznał, że czasami trudno mu nadążyć za bratem i nie do końca rozumie jego zachowania. Obecnie Alexandra jest po korekcie płci. Niedawno kobieta ogłosiła, że chce spróbować swoich sił w Telewizji Polskiej i bierze udział w rekrutacji na pogodynkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Była gwiazda "Chłopków do wzięcia" stara się o pracę w TVP

Podczas ostatnich wyborów samorządowych Alexandra Natalie Boykow kandydowała do sejmiku województwa pomorskiego. W jednym z ostatnich postów na Instagramie Alexandra Natalie Boykow przyznała, że zgłosiła się do TVP i stara się o posadę pogodynki. 

"Zgłosiłam swoją rekrutację do TVP. Postanowiłam zdobyć Państwa zaufanie poprzez pracę w telewizji. Dziennikarzom jest łatwiej startować w wyborach, ponieważ są znani przez widzów. Nie liczę, że dostanę się do pracy w telewizji, ale chcę spróbować swoich sił przed kamerami. Rola 'pogodynki' lub prowadzenie jakiegoś programu odpowiadałoby mi. Liczę na Państwa wsparcie" - zaznaczyła.

Boykow zaznaczyła również, że jeśli uda jej się dostać wakat w telewizji publicznej w końcu będzie mogła spełnić swoje marzenie i otworzyć fundację dla bezdomnych kotów.

Przeszła długą drogę, by w końcu czuć się dobrze we własnym ciele

Boykow pojawiła się w takich programach jak "X-Factor", "Mam talent!" oraz "Sekrety chirurgii". Kiedy wzięła udział w ostatnim z wymienionych reality show, liczyła na możliwość przeprowadzenia operacji feminizującej rysy twarzy. Jak jednak wyjaśnił dr Krzysztof Potocki, zabieg dostępny jest tylko dla osób, które przeszły przez proces kwalifikacji do korekty płci. Udział w programie skłonił Alex do rozpoczęcia terapii hormonalnej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także