Była "królową życia". Pokazała, co robi teraz w Dubaju

Była "królową życia". Pokazała, co robi teraz w Dubaju

Izabela Macudzińska z mężem
Izabela Macudzińska z mężem
Źródło zdjęć: © AKPA
03.01.2024 16:20, aktualizacja: 03.01.2024 17:18

Była gwiazdą programu TTV, dziś podbija Instagram. Celebrytka uwielbia odważne stylizacje. Izabela Macudzińska-Borowiak obecnie bawi się w Dubaju i prezentuje swoje wdzięki na plaży.

Izabela Macudzińska-Borowiak to jedna z największych gwiazd programu "Królowe życie". Pochodząca z Poznania właścicielka firmy odzieżowej zyskała ogromną popularność i sympatię widzów.

Bohaterowie jednego z najpopularniejszych programów TTV "Królowe życia" to osoby, które kochają przepych i luksus. Choć telenowela dokumentalna doczekała się 12 sezonów i blisko 300 odcinków, dobiegła końca w 2022 roku. Mimo to jej gwiazdy nadal cieszą się dużą rozpoznawalnością i chętnie utrzymują kontakt z fanami na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nowy Rok powitała w Dubaju

Izabela Macudzińska-Borowiak od 20 lat tworzy związek z Patrykiem Borowiakiem, który również występował w programie "Królowe życia". Wychowują razem nastoletnią córkę Elizę.

Para wraz z grupą przyjaciół zdecydowała się na powitanie nowego roku w Dubaju. Oczywiście wszystko odbyło się na bogato. Nie zabrakło rejsu statkiem, wystawnej kolacji czy błyszczących strojów.

Po szampańskiej nocy Izabela i jej ekipa postanowili spędzić dzień na słonecznej plaży. Celebrytka z dumą zaprezentowała się fanom w bikini w kolorze metalicznego różu z charakterystycznym wiązaniem. Miała na obie również słomkowy kapelusz i bransoletkę z korali. Nawet w dniu przeznaczonym na relaks nie zapomniała o pełnym makijażu.

Izabela pokazuje wdzięki
Izabela pokazuje wdzięki© Instagram | justuniquebyisabel

Izabela Macudzińska-Borowiak jest dumna ze swojej sylwetki. Celebrytka, mimo swoich problemów z tarczycą, schudła blisko 20 kilogramów. Fani nie szczędzą jej komplementów, chwaląc za wielką wytrwałość.

Izabela bawi się w Dubaju
Izabela bawi się w Dubaju© Instagram | @justuniquebyisabel

Choć schudnięcie jest efektem specjalnej diety i ćwiczeń fizycznych, gwiazda "Królowych życia" nigdy nie ukrywała, że nie stroni od medycyny estetycznej i co jakiś czas poddaje się różnym zabiegom.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta