GwiazdyByła narzeczona Rafała Brzozowskiego spodziewa się dziecka. Kto jest ojcem?

Była narzeczona Rafała Brzozowskiego spodziewa się dziecka. Kto jest ojcem?

Anna Tarnowska była narzeczoną Rafała Brzozowskiego
Anna Tarnowska była narzeczoną Rafała Brzozowskiego
Źródło zdjęć: © AKPA | Baranowski
oprac. KPL

01.04.2022 12:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Tarnowska – była partnerka Rafała Brzozowskiego – obwieściła w mediach społecznościowych radosną nowinę. Kobieta i jej nowy partner spodziewają się dziecka! Co więcej wiemy o ich relacji?

Tarnowska i Brzozowski byli parą aż osiem lat! W międzyczasie doszło nawet do zaręczyn. Kobieta może pochwalić się tytułami Wicemiss Polonia 2007 i Wicemiss Świata Studentek 2010, a jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie 19,7 tys. użytkowników.

Rozstanie po latach

O rozstaniu muzyk i jego (była) ukochana poinformowali dokładnie rok temu. Już w czerwcu pani Anna dodała w mediach społecznościowych zdjęcie z nowym partnerem. Brzozowski mówił wówczas w rozmowie z JastrząbPost:

- Zawsze jest taki moment, kiedy trzeba się trochę wyciszyć i pewne rzeczy przeanalizować. Dla mnie osobiście to jest przykra sytuacja i dla mnie to było bardzo trudne. Trzeba to było odchorować. Widocznie u niej to troszeczkę szybciej trwało, u mnie trochę dłużej. Ja jestem teraz na etapie pracy, spokoju i powolnego otwierania się na coś tam w przyszłości, ale nie za wszelką cenę. Ja myślę, że to wszystko samo się wyjaśni we właściwym momencie.

Anna Tarnowska jest w ciąży

Teraz piękna miss spodziewa się dziecka. Jego ojcem jest jej partner Christian Lavall – biznesmen zajmujący się przede wszystkim branżą turystyczną, na stałe mieszkający w Meksyku. Nic dziwnego, że to właśnie stamtąd pochodzi zdecydowana większość zdjęć Tarnowskiej z ubiegłego roku.

Para poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka, zamieszczając w sieci filmik zmontowany specjalnie na potrzeby ich pierwszej rocznicy związku. Na jednym z kadrów widzimy Tarnowską w żółtym bikini i jej ukochanego trzymającego ją za lekko zaokrąglony brzuszek. W opisie 35-letnia modelka zdradziła, że na świat przyjdzie dziewczynka.

Pierwszą osobą, która złożyła przyszłym rodzicom gratulacje była Natalia Siwiec. My równie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także