GwiazdyByła uroczą dziewczynką, teraz kończy 18 lat! Podarunek od sławnej mamy wzrusza do łez

Była uroczą dziewczynką, teraz kończy 18 lat! Podarunek od sławnej mamy wzrusza do łez

Była uroczą dziewczynką, teraz kończy 18 lat! Podarunek od sławnej mamy wzrusza do łez
Źródło zdjęć: © Instagram.com
11.09.2017 13:47, aktualizacja: 11.09.2017 14:41

"Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin! Twoja dobroć, życzliwość, inteligencja i humor nigdy nie przestają mnie zadziwiać. Kocham cię i twoje wielkie serce. Czuję się niewyobrażalnie szczęśliwa, że dane mi jest być twoją mamą" – napisała Reese Witherspoon na Instagramie, do czego dołączyła uroczą fotkę sprzed lat. Potem Ava pokazała prezent, który dostała od mamy. Tego nikt się nie spodziewał.

Najpierw sławna aktorka złożyła córce życzenia, wyrażając w nich swoją miłość, potem zrobił to znany tata, Ryan Phillippe. Napisał: "Nieważne, że nie jesteś już dzieckiem, dla mnie zawsze będziesz moją małą księżniczką". I dodał do tego niezwykłe fotografie z dzieciństwa córki.

Aktorska para rozstała się w 2006 roku, po 9 latach związku. Mają dwójkę dzieci: córkę Avę urodzoną 9 września 1999 oraz syna Deacona urodzonego 23 października 2003 roku. Ava dostała imię po babci Ryana Phillippe’a. Jak wielokrotnie powtarzali w wywiadach, uzgodnili, że zawsze jedno z nich musi być blisko dzieci i wedle tych zasad planują swoją pracę. Para też nigdy nie zatrudniała niani na pełen etat. Starali się swoim dzieciom zapewnić jak najbardziej normalne dzieciństwo, teraz jedno z nich to już dorosła kobieta.

Życzenia to jedno, ale Reese Witherpoon wręczyła córce jeszcze niezwykły prezent. Ava napisała, że przez ten podarunek przepłakała ze wzruszenia cały dzień. "18 listów, które sprawiły, że dzisiaj było naprawdę ciężko. A to wszystko dzięki mojej kochanej mamie".

"Po jednym liście na rok" – pisali internauci. "To niezwykłe i bardzo wzruszające" – komentowali. "Zrobię to samo dla swojej córki!" – ekscytowali się inni.

Media na całym świecie rozpisują się na temat niezwykłego podobieństwa córki i mamy, określając je niemal bliźniaczkami.

Trzeba przyznać, że nie dość, że słyną z niezwykłej urody to czuć emanującą od nich radość. Widać, że więź między nimi jest naprawdę mocna. A ten wzruszający prezent jest tego potwierdzeniem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także