GwiazdyByła w ciąży. Jej mąż sypiał z jej najlepszą przyjaciółką

Była w ciąży. Jej mąż sypiał z jej najlepszą przyjaciółką

Była w ciąży. Jej mąż sypiał z jej najlepszą przyjaciółką
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | ©fizkes - stock.adobe.com

03.12.2021 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dramatycznej zdrady z udziałem męża i najlepszej przyjaciółki doświadczyła jedna z użytkowniczek TikToka. Kobieta z ironią tłumaczy, że to właśnie jej nisko libido w trakcie ciąż doprowadziło do haniebnego czynu już byłego ukochanego.

"Masz niski pociąg seksualny, bo właśnie urodziłaś dziecko, a twoja najlepsza przyjaciółka sypia z twoim mężem..." - takie słowa wstępu znalazły się w wideo jednej z użytkowniczek popularnej platformy TikTok. Na reakcję zaintrygowanych internautów kobieta nie musiała długo czekać. Dotychczas jej krótki filmik obejrzało ponad sto tysięcy użytkowników.

Zobacz także

Test na miłość
Test na miłość

Wieloletni romans

W dalej części wideo matka czworga dzieci wyznaje, że zdrady męża były wprost notoryczne. Mężczyzna nie powstrzymał się nawet podczas jej trzech ciąż. Tiktokerka informuje, że całkiem niedawno dowiedziała, że jej partner uwikłał się w wieloletni romans z... jej najlepszą przyjaciółką. Kobieta obliczyła, że relacja ta mogła trwać nawet dziesięć lat.

Wideo internauki (Tiktok)
Wideo internauki (Tiktok)

Tiktokerka informuje, że wspomniana "przyjaciółka" również ma męża. Co więcej, mężczyzna o wieloletnim ekscesie swojej żony doskonale wie, ale nie reaguje. A co z mężem Tiktokerki, kiedy ta odkryła długotrwałą zdradę? - Mąż zrzucił winę na moje niskie libido - tłumaczy na TikToku.

"Złote" rady internautów

Internauci nie kryją złości w stosunku do niewiernego i aroganckiego męża matki czworga dzieci. Pod popularnym wideo pojawia się mnóstwo komentarzy namawiających Tiktokerkę do zemsty na mężczyźnie i "przyjaciółce".

"Zwiąż się z jej mężem, to dopiero będzie słodka zemsta" - namawia ją jednej z internautów. "A może też powinnaś być taką samą przyjaciółką. Odbij jej męża" - przekonuje kolejny. A co wy zrobiłybyście na miejscu tiktokerki?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także