Trwa ładowanie...
d1unlva

Były mąż Marty Kaczyńskiej składa jej życzenia z okazji jej nowego ślubu

W ostatnim czasie w mediach było bardzo głośno o kolejnym ślubie Marty Kaczyńskiej, bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Jest to już jej trzecie małżeństwo, bo choć głośno promuje tradycyjne rodzinne wartości, sama nie miała szczęścia w miłości. Jeden z jej byłych mężów, Marcin Dubieniecki, wypowiedział się w Super Expressie na temat jej ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marta Kaczyńska ponownie wyszła za mąż w ostatni weekend
Marta Kaczyńska ponownie wyszła za mąż w ostatni weekend (East News)
d1unlva

Marcin Dubieniecki wraz z dziećmi nie zostali niestety zaproszeni na ślub. Żadne z nich nie kryło rozczarowania. Dubieniecki podobno nawet żartował z ironią, że będzie świadkiem panny młodej, a welon będą trzymać jego pociechy z kolejnych związków.

Gdansk 22.11.2016
Rozprawa rozwodowa Marty Kaczynskiej z Marcinem Dubienieckim ONS.pl
Gdansk 22.11.2016 Rozprawa rozwodowa Marty Kaczynskiej z Marcinem Dubienieckim (ONS.pl)

Potem jednak zakończył życzeniami dla Kaczyńskiej, pomimo ich przeszłości. "Mimo wszystko, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!" - przekazał w rozmowie z Super Expressem.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną East News
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (East News)

Kaczyńska wyszła za mąż w ostatni weekend, a jej nowym wybrankiem został biznesmen Piotr Zieliński. Obyło się bez hucznego wesela, a para oficjalne "tak" powiedziała w Pałacu Ślubów w Warszawie.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1unlva

Podziel się opinią

Share
d1unlva
d1unlva