ycipk-vtbi66

Caitlyn Jenner w odważnej kreacji. Z dumą eksponuje nogi

Caitlyn Jenner, urodzona jako William Bruce Jenner, w wieku 64 lat rozpoczęła żmudny proces zmiany płci. Od tamtego czasu celebrytka nie stroni od kreacji podkreślających jej kobiecość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Caitlyn Jenner w krótkiej sukience
Caitlyn Jenner w krótkiej sukience (Forum)
ycipk-vtbi66

W 2015 roku Caitlyn Jenner oficjalnie zmieniła imię, a w dokumentach i wszelkich rejestrach zaczęła figurować jako kobieta. Zwieńczeniem metamorfozy było wystąpienie na okładce magazynu "Vanity Fair". Celebrtyka, jako jedna z członkiń klanu Kardashianek, jest przyzwyczajona do obecności kamer i aparatów. Nic dziwnego, że zdjęcia, na których ma na sobie krótką sukienkę i buty na obcasie, szybko trafiły do sieci.

Caitlyn Jenner w krótkiej sukience Forum
Podziel się

Fotoreporterzy przyłapali celebrytkę, zanim wsiadła do samochodu.

ycipk-vtbi66
Caitlyn Jenner w krótkiej sukience Forum
Podziel się

Jenner stała się inspiracją dla osób transpłciowych, które boją się otwarcie mówić o swojej tożsamości – nigdy nie jest za późno, by przestać się ukrywać i zacząć żyć w zgodzie ze sobą. Celebrytka powinna być wzorem nie tylko dla osób ze środowiska LGBTQ+, ale dla wszystkich kobiet – wystarczy na nią spojrzeć.

Choć publiczne pojawienie się w krótkiej sukience odsłaniającej nogi wymaga odwagi – nie da sie ukryć, że jej ciało nie wygląda tak, jak ciało młodszych koleżanek – Jenner udowadnia, że nie przejmuje się krytyką. Na przekór hejterom wkłada ubrania, w których czuje się komfortowo, niezależnie od nieprzychylnych komentarzy. Być może warto wziąć z niej przykład i zamiast zastanawiać się, co pomyślą inni, zakładać to, na co ma się ochotę?

ycipk-vtbi66

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-vtbi66

ycipk-vtbi66
ycipk-vtbi66