Cała Polska zobaczyła to na żywo. W "PnŚ padły ważne słowa

Cała Polska zobaczyła to na żywo. W "PnŚ padły ważne słowa

Maciej Kurzajewski zwrócił się z apelem do mężczyzn
Maciej Kurzajewski zwrócił się z apelem do mężczyzn
Źródło zdjęć: © AKPA
08.03.2023 08:26, aktualizacja: 08.03.2023 11:42

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek nadal prowadzą razem program "Pytanie na śniadanie". Ostatnio na antenie Kurzajewski pozwolił sobie na szczególny apel do mężczyzn. Wywołał tym zachwyt swojej ukochanej.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek nie kryją już swojego związku. Przeciwnie – w mediach społecznościowych widać, że ich miłość kwitnie. Obydwoje aktywnie prowadzą swoje profile na Instagramie, gdzie chętnie publikują wspólne zdjęcia i relacje. Ochoczo pozują też fotoreporterom. Jednocześnie wciąż prowadzą razem "Pytanie na śniadanie". Ostatnio pokazali się w przeddzień Dnia Kobiet.

Maciej Kurzajewski o Dniu Kobiet. Apeluje do mężczyzn

W ostatnim odcinku Cichopek spytała Jolę Kleser, która gotowała w kuchni programu, o jakim prezencie na Dzień Kobiet marzy. Rozmówczyni odpowiedziała, że najbardziej ucieszyłaby się z pęku tulipanów.

Kurzajewski przypomniał w tym momencie, że nadchodzi dzień, w którym "poświęcamy cały czas paniom, kobietom, które kochamy, które są przy naszym boku". W tym kontekście zaczął udzielać porad mężczyznom. - Nie zapominajcie o nich, pamiętajcie od rana do wieczora, a jeśli ten apel trafi do waszych serc, to pamiętajcie, że najlepiej byłoby, gdyby 8 marca był każdego dnia - podkreślał na antenie "Pytania na śniadanie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Cichopek aż promieniała. Widać było, że słowa jej partnera wywołują jej ogromną radość. - Dziękujemy - powiedziała w imieniu kobiet.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski cieszą się związkiem

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski traktują swój związek poważnie. Coraz częściej słychać głosy na temat ich wspólnego zamieszkania. Nie kryją się też z publicznym okazywaniem uczuć. Przy okazji pięćdziesiątych urodzin Kurzajewskiego jego ukochana złożyła mu poruszające życzenia. "Biegnij przez życie z radością i uśmiechem! Mam nadzieję, że dotrzymam Ci kroku. Realizuj swoje plany i spełniaj marzenia, czerp z życia garściami, kolekcjonuj piękne wspomnienia i zawsze otaczaj się wspaniałymi ludźmi. Bądź szczęśliwy!" - napisała Cichopek.

Kurzajewski również nie uciekał od osobistych wyznań. "Kochani, bardzo Wam dziękuję! Trudno mi opisać moją radość! Popłakałem się ze szczęścia... Dostałem od Was wspaniały prezent! Kasiu, kocham Cię!" - napisał.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl