Maciej Kurzajewski został dziadkiem. "Cudowny dzień"

Maciej Kurzajewski został dziadkiem. "Cudowny dzień"

Maciej Kurzajewski został dziadkiem!
Maciej Kurzajewski został dziadkiem!
Źródło zdjęć: © Instagram | maciejkurzajewski
03.03.2023 12:31

Maciej Kurzajewski poinformował na swoim profilu na Instagramie, że właśnie został dziadkiem! W piątek 3 marca na świat przyszło pierwsze dziecko jego syna Franciszka oraz synowej Laury. Kurzajewski zdradził także płeć dziecka.

Maciej Kurzajewski ma ogromny powód do radości. Szczęśliwy tata Franciszka i Juliana właśnie został po raz pierwszy dziadkiem. Wobec tego, on i jego była żona - Paulina Smaszcz - doczekali się wnuczki. Nie wiadomo jeszcze, jakie otrzymała imię (możliwe, że będzie to imię angielskie bądź włoskie ze względu na pochodzenie synowej). Dziewczynka przyszła na świat w piątek 3 marca 2023 roku.

Maciej Kurzajewski został dziadkiem

Maciej Kurzajewski podzielił się szczęśliwą nowiną na swoim profilu na Instagramie. W poście pojawiło się także jego uśmiechnięte zdjęcie. Widać, że jest bardzo dumny.

"Dzisiaj przyszła na świat piękna dziewczynka, która będzie do mnie mówić dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje! Kocham was! Cudowny dzień!" - czytamy w najnowszym wpisie Macieja Kurzajewskiego.

W zaledwie pół godziny od poinformowania w mediach społecznościowych o przyjściu na świat wnuczki, post prezentera polubiło ponad tysiąc osób. W komentarzach - same gratulacje i życzenia zdrowia dla rodziców oraz pociechy.

"Dobrego życia dla małej. Gratulacje dla rodziców i młodego dziadka" - skomentował Mateusz Borek.

Jego partnerka, Katarzyna Cichopek, zamieściła natomiast komentarz z serduszkami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Kocham moją wnuczkę"

Chwilę po Macieju Kurzajewskim tą samą informacją na Instagramie podzieliła się też jego była żona, Paulina Smaszcz.

"Jestem najszczęśliwszą babcią na świecie. Kocham moją wnuczkę, moją synową i moich synów. Nic poza tym się nie liczy. To jest mój azymut życia i dla nich warto żyć" - napisała Smaszcz w mediach społecznościowych.

Dziennikarka dodała także do swojego posta na Instagramie hasztag "babcia petarda".

Redakcja WP Kobieta składa serdecznie gratulacje zarówno rodzicom, jak i dziadkom!

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.