GwiazdyCara Delevingne mogła się zaręczyć. Wystarczyło kilka zdjęć

Cara Delevingne mogła się zaręczyć. Wystarczyło kilka zdjęć

Cara Delevingne mogła się zaręczyć. Wystarczyło kilka zdjęć
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
10.07.2019 08:20, aktualizacja: 10.07.2019 09:56

Cara Delevingne i Ashley Benson zostały sfotografowane na parkingu. Uwagę przykuwają nowe pierścionki zakochanych w sobie kobiet. Zdaniem fanów zaręczyły się.

Cara Delevingne i Ashley Benson zaręczone?

#

Delevingne właśnie świętowała pierwszą rocznicę związku z amerykańską aktorką. Za sprawą nowych zdjęć pary spekuluje się, że doszło do zaręczyn. Paparazzi przyłapali dwudziestolatki, kiedy wracały z zakupów. Na ich dłoniach mignęły pierścionki.

Zdjęcia szybko obiegły internet, wywołując falę komentarzy. "Cara i Ashley się zaręczyły!", "Cieszę się ich szczęściem" – piszą zachwyceni internauci. 26-letnia modelka dopiero niedawno zaczęła pokazywać się publicznie z ukochaną. Przez wiele miesięcy zachowywała tę relację dla siebie.

Cara Delevingne – związki

#

Brytyjka nigdy nie ukrywała, że jest biseksualna. Na swoim koncie ma związki z kobietami i mężczyznami. Partnerami Cary Delevingne byli m.in. piosenkarka St. Vincent czy aktor Jack O'Donnell. Z kolei dla 29-letniej Ashley Benson to pierwszy raz, gdy spotyka się z kobietą.

Wielbiciele aktorki nie mogli uwierzyć doniesieniom na temat jej związku. Nie obyło się bez przykrych, homofobicznych komentarzy.

Zobacz też: Dziecko z bujną czuprynką