GwiazdyJustin Bieber skrytykował Taylor Swift. Cara Delevingne ma dla niego radę

Justin Bieber skrytykował Taylor Swift. Cara Delevingne ma dla niego radę

Justin Bieber skrytykował Taylor Swift. Cara Delevingne ma dla niego radę
Karolina Błaszkiewicz

03.07.2019 13:33, aktual.: 03.07.2019 14:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justin Bieber stanął po stronie menedżera Scootera Brauna, który wykupił praw do muzyki Taylor Swift. Gwiazdor przy okazji skrytykował piosenkarkę. W jej obronie stanęła Cara Delevingne. Bieberowi może być głupio.

Justin Bieber o Taylor Swift

#

Taylor Swift poinformowała w mediach społecznościowych, że prawa do jej piosenek, które nagrała w latach 2006-2017, współpracując z wytwórnią Big Machine Records, należą teraz do Scootera Brauna. Jego podopieczny Justin Bieber po wpisie 29-latki, że Braun ją niszczy, oskarżył gwiazdę o szerzenie nienawiści.

Potem piosenkarz zredagował wpis, zapewniając, że zarówno on, jak i Braun bardzo ją szanują. Żona Biebera Hailey Baldwin skomentowała to krótko. "Dżentelmen" – czytamy. Cara Delevingne nie przyznała jej racji. Wprost zwróciła się do artysty.

Cara Delevingne odpowiada Justinowi Bieberowi

#

"Dżentelmenie?" – napisała modelka i koleżanka Taylor Swift. "Chciałabym, żebyś poświęcił więcej czasu na zrozumienie kobiet i szanowanie ich" – dodała. Na tym nie skończyła.

Delevingne zasugerowała, że problemy Biebera są większe niż tylko post na Instagramie. "Jako żonaty mężczyzna powinieneś wspierać kobiety, zamiast je poniżać, bo czujesz się zagrożony. Nie jestem pewna, czy naprawdę rozumiesz, czym są przeprosiny. Cofnij się o krok i spróbuj wyciągnąć lekcję" – poradziła wokaliście.

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)