Blisko ludziCarponizer 2020. Roznegliżowane modelki pozują z karpiami

Carponizer 2020. Roznegliżowane modelki pozują z karpiami

Carponizer 2020. Roznegliżowane modelki pozują z karpiami
Źródło zdjęć: © 123RF | Facebook
Dominika Czerniszewska
28.11.2019 09:52, aktualizacja: 28.11.2019 10:54

Pirelli czy Lavazza to najbardziej pożądane i prestiżowe kalendarze. Obok nich na rynku znalazło się także miejsce na Carponizer, czyli fotografie roznegliżowanych modelek, pozujących na łonie natury z dorodnymi karpiami. Marzenie każdego wędkarza...

Pomysłodawcą oryginalnego kalendarza jest niemiecki fotograf Hendrik Pöhler. To już piąta edycja Carponizera 2020. Na każdym z 12 zdjęć znajduje się rozebrana modelka i karp. I tak na części z nich widzimy, jak dziewczyna wyciąga rybę z wody, przytula ją lub trzyma nad wodą. Ponoć to fantazja wędkarzy. Przynajmniej tak twierdzi producent. "Najnowsze wydanie kalendarza, mającego w zamyśle łączyć dwie męskie pasje, już w sprzedaży" - czytamy.

Carponizer 2020

Czy miał on zastąpić wędkarski kalendarz brań? Tego nie wiemy, ale na pewno wywołał sporo kontrowersji. "Dwanaście wspaniałych karpi zostanie zaprezentowanych w 2020 roku z nie mniej atrakcyjnymi kobietami, zgodnie z tematem. Dla osiągnięcia tego imponującego efektu na początkowym etapie z największą ostrożnością złowiono dwanaście dużych karpi. (...) Carponizer 2020 to coś, co musi mieć każdy zapalony wędkarz i miłośnik ryb" – tak reklamuje kalendarz wydawnictwo na stronie Amazon. Kosztuje on 18,95 euro, czyli ponad 80 złotych. Carponizer został wydany w 5 językach: niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim oraz hiszpańskim.

Poniżej wersja z poprzedniego roku. Jak widać, estetyka nie zmieniła się za bardzo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta