Trwa ładowanie...
d1ya6hk

Carponizer 2020. Roznegliżowane modelki pozują z karpiami

Pirelli czy Lavazza to najbardziej pożądane i prestiżowe kalendarze. Obok nich na rynku znalazło się także miejsce na Carponizer, czyli fotografie roznegliżowanych modelek, pozujących na łonie natury z dorodnymi karpiami. Marzenie każdego wędkarza...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Carponizer 2020 to kalendarz, który wzbudza emocje
Carponizer 2020 to kalendarz, który wzbudza emocje (123RF, Fot: Facebook)
d1ya6hk

Pomysłodawcą oryginalnego kalendarza jest niemiecki fotograf Hendrik Pöhler. To już piąta edycja Carponizera 2020. Na każdym z 12 zdjęć znajduje się rozebrana modelka i karp. I tak na części z nich widzimy, jak dziewczyna wyciąga rybę z wody, przytula ją lub trzyma nad wodą. Ponoć to fantazja wędkarzy. Przynajmniej tak twierdzi producent. "Najnowsze wydanie kalendarza, mającego w zamyśle łączyć dwie męskie pasje, już w sprzedaży" - czytamy.

Zobacz także: Wstyd po polsku. Firanki najlepszym przyjacielem sąsiedzkich kompleksów

Carponizer 2020

Czy miał on zastąpić wędkarski kalendarz brań? Tego nie wiemy, ale na pewno wywołał sporo kontrowersji. "Dwanaście wspaniałych karpi zostanie zaprezentowanych w 2020 roku z nie mniej atrakcyjnymi kobietami, zgodnie z tematem. Dla osiągnięcia tego imponującego efektu na początkowym etapie z największą ostrożnością złowiono dwanaście dużych karpi. (...) Carponizer 2020 to coś, co musi mieć każdy zapalony wędkarz i miłośnik ryb" – tak reklamuje kalendarz wydawnictwo na stronie Amazon. Kosztuje on 18,95 euro, czyli ponad 80 złotych. Carponizer został wydany w 5 językach: niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim oraz hiszpańskim.

Poniżej wersja z poprzedniego roku. Jak widać, estetyka nie zmieniła się za bardzo.

Zobacz także: Naga kobieta w warsztacie samochodowym? "Ale oczywiście, proszę pani, każdy musi sobie dogodzić”

d1ya6hk

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ya6hk

Podziel się opinią

Share

d1ya6hk

d1ya6hk