GwiazdyCezary Pazura ma córkę Anastazje. Oto czym się zajmuje

Cezary Pazura ma córkę Anastazje. Oto czym się zajmuje

Cezary Pazura ma córkę Anastazje. Oto czym się zajmuje
Źródło zdjęć: © ONS.pl
04.08.2019 12:38, aktualizacja: 04.08.2019 14:12

Cezary Pazura jest dumnym ojcem czwórki dzieci. Aktor zawsze chętnie dzieli się zdjęciami tych młodszych. O prawie 30-letniej córce Anastazji niewiele wiadomo.

Cezary Pazura - córka Anastazja

Cezary Pazurajest ojcem czwórki dzieci.10-letnia Amelia, 7-letni Antoś i roczna Rita to jego pociechy ze związku z Edytą Pazurą. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ma jeszcze jedną córkę - Anastazję. Przejął nad nią całkowitą opiekę, gdy odeszła od niego pierwsza żona Żaneta. Dziś Anastazja ma 29 lat.

Odziedziczyła po nim nie tylko urodę, ale też artystyczną duszę. Chociaż jej pierwszym wyborem studiów była architekura wnętrz, finalnie postawiła na aktorstwo. Swój debiut przed kamerą zaliczyła u boku ojca w serialu ”Przypadki Cezarego P”. Jej epizody aktorskie mogliśmy oglądać również w "Barwach szczęścia" czy "Na dobre i na złe". Pomimo że ukończyła Warszawską Szkołę Filmową, aktorstwo nie jest jej jedyną pasją. Na profilu Pazury na Instagramie możemy podziwiać grafiki, które sama tworzy. Pod jedną z nich możemy przeczytać komentarz dumnego taty: "Zdolna jesteś niesłychanie, córcia".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta