Trwa ładowanie...

Charlie Sheen na leczeniu odwykowym

Charlie Sheen, gwiazda serialu telewizyjnego "Dwóch i pół" (Two
and A Half Men) został przyjęty na leczenie odwykowe po tym jak przewieziono go do szpitala z objawami ciężkiego zatrucia - poinformował jego agent Stan Rosenfield.

Share
Charlie Sheen na leczeniu odwykowym
Źródło: AP
d1wc8n0

Charlie Sheen, gwiazda serialu telewizyjnego "Dwóch i pół" (Two and A Half Men) został przyjęty na leczenie odwykowe po tym jak przewieziono go do szpitala z objawami ciężkiego zatrucia - poinformował jego agent Stan Rosenfield. Według mediów w Los Angeles, Sheen (prawdziwe nazwisko Carlos Irwin Estevez) uczestniczył w trwającej 36 godzin alkoholowo-narkotykowej imprezie w jego domu.

Stacja CBS, która emituje serial, poinformowała, że kręcenie kolejnych odcinków zostało na razie wstrzymane. Komediowy serial "Dwóch i pół", w którym Sheen gra beztroskiego kawalera i zarazem kobieciarza, bije w USA rekordy popularności i zajmuje 1 miejsce na listach oglądalności. Ocenia się, że co tydzień ogląda go 15 mln widzów.

W ostatnich latach Sheen boryka się z poważnymi problemami w życiu osobistym, w tym z ze skandalami z udziałem gwiazdek filmów porno i prostytutek i kolejnymi pobytami w klinikach odwykowych. W 2009 r. dostał się na czołówki prasy brukowej po pobiciu swojej żony.

(PAP/ma)

d1wc8n0

Podziel się opinią

Share
d1wc8n0
d1wc8n0