GwiazdyChcesz pójść do wróżki? Powinnaś to wiedzieć przed pierwszą wizytą!

Chcesz pójść do wróżki? Powinnaś to wiedzieć przed pierwszą wizytą!

Chcesz pójść do wróżki? Powinnaś to wiedzieć przed pierwszą wizytą!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.02.2015 12:59, aktual.: 11.02.2015 13:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo, iż najczęściej otoczeni jesteśmy najbliższymi nam osobami, często chcielibyśmy, by na naszą sytuację spojrzał ktoś obiektywnie. Najlepiej jakaś osoba „z zewnątrz”. Okazuje się, że taką osobą może być … wróżka.

W naszym życiu bardzo często szukamy rady. Dzieje się tak, kiedy ciąży nam wizja odpowiedzialności za ważne decyzje, jakie musimy podjąć lub gdy zmagamy się z różnymi trudnościami życiowymi. Mimo, iż najczęściej otoczeni jesteśmy najbliższymi nam osobami, często chcielibyśmy, by na naszą sytuację spojrzał ktoś obiektywnie. Najlepiej jakaś osoba „z zewnątrz”. Okazuje się, że taką osobą może być … wróżka.

Czy warto iść do wróżki?

W przełomowych momentach życiowych możemy poczuć się osamotnieni i pozostawieni z „problemem”. Najczęściej takim stanom towarzyszy natłok myśli i podpowiedzi, jakie udziela nam nasza podświadomość. Czasami wystarczy jedynie wsłuchać się w siebie i znajdziemy rozwiązanie. Problem jest jednak jeden: nie wszyscy potrafią interpretować te sygnały, a wiele osób je również ignoruje. Czy jest na to jakaś rada? Pomóc może wizyta u wróżki. Osoby, które korzystają z takiej pomocy przyznają, że spotkanie przy kartach przywraca wewnętrzny spokój i ułatwia znalezienie rozwiązania. Warto również wiedzieć, że wróżka to nie moda i „wymysł” ostatnich miesięcy:

- Troski i kłopoty towarzyszą ludziom od zawsze. W różnych kulturach odpowiedzi na trudne pytania szukano u szamanów czy też obserwując przyrodę. Nawet popularne i lubiane przez wszystkich przysłowia są pewnego rodzaju wróżbą, tak samo jest z imionami – mówimy przecież „nomen omen”. Nie dziwi więc współczesna popularność wróżek. Dbałość o przyszłość swoją i bliskich jest wspólna dla wszystkich, niezależnie od wykształcenia, pozycji społecznej, wieku. Z naszych usług korzystają kobiety i mężczyźni, a dostępność usług ezoterycznych sprawiła, że poradę można otrzymać dosłownie w ciągu kilku chwil. Wystarczy zadzwonić lub skorzystać z odpowiedniego portalu internetowego – mówi wróżka Marina.

Dlaczego wstydzimy się chodzić wróżki?

Korzystanie z takiej formy pomocy nie jest niczym wstydliwym, choć wielu odwiedzających gabinety wróżek nigdy się do tego nie przyzna. A zakres problemów, z którymi stykają się wróżbici jest ogromy. Często pojawiają się zapytania dotyczące związków: Czy kocha? Czy nie zdradza? Czy to miłość życia? Czy rzeczywiście jest tą jedyną? Czy odwróci się zła passa w życiu, szkole, pracy?

Osobną gamę klientów stanowią przedsiębiorcy. Jest to o tyle ciekawe, że wielu z nas uważa, że biznes opiera się zazwyczaj na racjonalnych przesłankach i skrupulatnych wyliczeniach. A jednak. Wiele decyzji w interesach wymaga tzw. nosa i wyczucia chwili. Często informacja od wróżki jest tą decydującą, która pchnie w stronę ostatecznych działań.

Wizyta u wróżki działa niezwykle kojąco na poszukujących pocieszenia w żałobie lub chorobie. Popularność, jaką cieszą się wizyty u wróżki nierzadko jest związana z faktem, że dla wielu osób jest ona często jedynym przyjaznym i bezstronnym powiernikiem. Kimś w rodzaju psychologa, który cierpliwie wysłucha, nie oceni i nie wykorzysta bardzo osobistych faktów w niewłaściwym celu.

Czego możesz spodziewać się na takim spotkaniu?

Wybierając się do wróżki warto przygotować się do spotkania. Nie można bowiem traktować wróżki jak ostatecznej wyroczni. Pamiętajmy, że jej wizja jest jedynie wskazówką, a ostateczną decyzję zawsze każdy podejmuje sam. Nierzadko idąc do wróżki oczekujemy odpowiedzi, która jest dla nas wygodna. Warto zastanowić się, jak wpłynie na nas informacja, której się nie spodziewaliśmy.

Powinniśmy zatem wiedzieć, jak przygotować się do takiego spotkania i czego można się po nim spodziewać:
Przed wizytą u wróżki warto zastanowić się chwilę nad tym, jakiego rodzaju pomocy oczekujemy. Wróżka nie rozwiąże za nikogo jego własnych problemów, ale może doradzić jak to zrobić. Warto jest sformułować wcześniej pytania, które chcemy zadać wróżce, można je śmiało zapisać i przyjść z gotową listą. Należy zadawać tylko takie pytania, na które naprawdę chcemy znać odpowiedź. Gdy ją uzyskamy, nie zadajemy tego samego pytania ponownie, nawet w zmienionej formie. Wróżka może odmówić odpowiedzi na pewne pytania, zazwyczaj informuje o tym zawczasu, na przykład na swoje stronie internetowej (…) – czytamy w serwisie * wrozka.tv.*

Jak wybrać wróżkę?

Często wróżka przekazuje jedynie ogólną wizję, a jej rozumienie i przełożenie na codzienność jest kwestią pewnej interpretacji. Sporo jest historii o swego rodzaju prowokowaniu wydarzeń, zwłaszcza negatywnych, które dokonują się pod wpływem tego, co i w jaki sposób powiedział wróżbita. Stąd też tak ważny jest wybór zaufanej wróżki. Godni polecenia znawcy kart nawet widząc negatywne wydarzenia wokół nas, starają przekazać się je możliwie delikatnie. Wśród wróżbitów bowiem, jak w przypadku każdej innej profesji spotkać można mistrzów, rzemieślników i takich, którzy minęli się z powołaniem. Najlepiej więc skorzystać z usług wróżek z polecenia, kierować się opiniami na forach internetowych lub wybierać zaufane serwisy internetowe.

Wróżby trzeba traktować jako dodatkowy argument, który uzupełnia własne przemyślenia i wnioski. Nie na wszystko, co spotyka nas w życiu mamy wpływ. Nie wszystko można racjonalnie wytłumaczyć. Nie zapominajmy jednak, że w dużej mierze każdy jest kowalem własnego losu. Rada od wróżki nie zwalnia z wysiłku włożonego w osiągnięcie osobistego sukcesu, bądź pokonywanie trudności, z którymi zmaga się przecież każdy człowiek. Tylko w ten sposób zachowamy kontrolę nad własnym życiem i poczujemy satysfakcję z sukcesów. W sytuacjach kryzysowych i przełomowych dla nas wizyta u wróżki z pewnością nie zaszkodzi.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także