Trwa ładowanie...

Chirurg przyjrzał się włosom księcia Harry'ego. Nie ma dobrych wieści

Doktor Manish Mittal zajmuje się przeszczepem włosów. Lekarz postanowił przyjrzeć się uważnie głowie brata księcia Williama, i podzielić się swoimi spostrzeżeniami z szerszym gronem. Specjalista ocenił na podstawie kilku zdjęć, że już wkrótce książę Harry może mieć poważny problem.

Książę Harry za dwa lata zostanie łysy?Książę Harry za dwa lata zostanie łysy?Źródło: Getty Images, fot: Getty
d10e4vc
d10e4vc

Nie jest tajemnicą, że zarówno książę William, jak i książę Harry dość wcześnie zaczęli tracić bujne czupryny. Starszy z braci obecnie nie może się już pochwalić gęstymi włosami. Doktor Manish Mittal twierdzi, że ten sam los czeka księcia Sussex. Specjalista wyliczył, kiedy dokładnie mąż Meghan Markle straci włosy z głowy.

Chirurg od przeszczepu włosów o księciu Harrym. "Będzie całkowicie łysy"

Specjalista przeanalizował zdjęcia księcia Sussex z ostatnich lat. Na tej podstawie stwierdził, że proces łysienia u Harry'ego dość szybko postępuje. Według chirurga mąż Meghan całkowicie straci włosy z głowy w przeciągu najbliższych dwóch lat!

d10e4vc

Dr Mittal dodał, że jeżeli książę Harry nie chce łysieć z godnością, tak jak jego 40-letni brat książę William i 73-letni ojciec, książę Karol, powinien jak najszybciej podjąć właściwe kroki. Według lekarza, jeżeli mężczyzna chce, aby włos mu z głowy nie spadł, ma przed sobą zabieg transplantacji lub też... przekonać się do peruk.

Jak zapobiec łysieniu? Specjalne zabiegi to spory koszt

Dr Manish Mittal wytłumaczył, że jeżeli książę Harry zdecyduje się na przeszczep, najpierw czeka go odpowiednia kuracja. Na początku trzeba bowiem pobrać leki stabilizujące wypadanie włosów. Później, w odpowiednim czasie, dokonuje się dwóch operacji, w trakcie których dokonuje się przeszczepu 2000 pojedynczych włosów w odstępie 18 miesięcy. Specjalista zauważył, że koszt takiej kuracji i zabiegów dla VIP-ów to około 40 tysięcy funtów brytyjskich.

Przeszczep włosów u panów wcale nie jest rzadkością. Przykładów nie trzeba daleko szukać. Nie tak dawno bowiem na taki zabieg zdecydował się Misiek Koterski, który w tym celu udał się aż do Turcji. Decyzję o przeszczepie podjęli też m.in. Tomasz Ciachorowski oraz Radosław Majdan.

d10e4vc

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ.

Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

d10e4vc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10e4vc