GwiazdyChloe Sevigny w telewizyjnym thrillerze

Chloe Sevigny w telewizyjnym thrillerze

Chloe Sevigny w telewizyjnym thrillerze
Źródło zdjęć: © AFP
21.05.2014 12:31, aktualizacja: 21.05.2014 20:40

Chloe Sevigny dołączyła do obsady nowego, niezatytułowanego jeszcze, serialu stacji Netflix.

Chloe Sevigny dołączyła do obsady nowego, niezatytułowanego jeszcze, serialu stacji Netflix. Pomysłodawcami nowego cyklu są twórcy serialu "Układy", Todd A. Kessler, Daniel Zelman i Glenn Kessler. Zrealizują oni dla platformy Netflix 13-odcinkowy thriller psychologiczny. Serial przedstawi historię dorosłego rodzeństwa, którego mroczne tajemnice wychodzą na jaw, gdy do domu wraca najstarszy brat, czarna owca rodziny.

Norbert Leo Butz wcieli się w najmłodszego z braci, czarującego ekstrawertyka i właściciela warsztatu naprawiającego łodzie, który uważa się za nieoficjalnego burmistrza małej przybrzeżnej miejscowości, gdzie dzieje się akcja serialu. Kyle Chandler zagra Johna, jednego z braci, odpowiedzialnego pracownika ochrony porządku publicznego, a Ben Mendelsohn tego złego, najstarszego brata, Danny'ego. Linda Cardellini sportretuje natomiast Meg, najmłodszą z całego rodzeństwa, uzdolnioną panią prawnik, a także miłą i ciepłą kobietę, która ukrywa jednak wiele kompleksów.

W obsadzie są również Sam Shepard i Sissy Spacek, którzy zagrają rodziców. Teraz dołączyli do nich Chloë Sevigny i Steven Pasquale. Aktorka wcieli się w Chelsea, dawną dziewczynę Danny'ego (Mendelsohn). Steven Pasquale zagra natomiast mężczyznę, którym zaczyna interesować się Meg (Cardellini).

Za kamerą nowego serialu stacji Netflix stanie szwedzki reżyser Johan Renck ("Breaking Bad", "Gdzie jest Nancy?").

Chloe Sevigny wystąpiła ostatnio w filmie "Lovelace" z Amandą Seyfried w roli głównej oraz w dramacie biograficznym "Electric Slide", w którym Jim Sturgess wciela się w Eddiego Dodsona. Na swoją premierę czekają kolejne produkcje z Sevigny w obsadzie: "West Memphis Three" oraz "Black Dog, Red Dog".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl