Ma przerzuty do mózgu. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Ma przerzuty do mózgu. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Shannen Doherty pokazała zdjęcie ze szpitala
Shannen Doherty pokazała zdjęcie ze szpitala
Źródło zdjęć: © Getty Images | Charley Gallay
21.03.2024 09:06, aktualizacja: 21.03.2024 09:21

Shannen Doherty od kilku lat choruje na raka. Aktorka nie ukrywa przed fanami swojego stanu zdrowia i otwarcie opowiada o etapach leczenia. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem ze szpitala, które zrobiono przed operacją guza mózgu.

Największą popularnością Shannen Doherty cieszyła się w latach 90. dzięki występom w takich produkcjach, jak "Beverly Hills, 90210" czy "Czarodziejki". Życie aktorki zmieniło się diametralnie, gdy w 2015 roku po raz pierwszy wykryto u niej nowotwór piersi.

Po sukcesie pierwszej terapii nastąpiła remisja, jednak w 2019 roku rak wrócił, a aktorka poinformowała o przerzutach do mózgu i kości. Doherty nie zamierza jednak się poddawać, a jakiś czas temu wspomniała o rozpoczęciu nowej terapii, która zaczęła przynosić pozytywne efekty.

Doherty szczerze o swojej chorobie

Aktorka nie ukrywa swojego stanu zdrowia i nie boi się pokazywać nawet trudnych momentów leczenia. W 2023 roku Doherty przeszła operację mózgu, o której opowiedziała w najnowszym odcinku swojego podcastu "Let’s Be Clear with Shannen Doherty".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na Instagramie podzieliła się też zdjęciem, które wykonano w szpitalu tuż przed zabiegiem.

"W styczniu 2023 przeszłam operację usunięcia guza mózgu. Rzeczy na moim czole służyły do mapowania. Działo się tak wiele, że ze strachu nie zadawałam zbyt wielu pytań" - przyznała, zapraszając przy okazji do rozmowy z lekarzem, który ją operował.

Aktorka nie traci dobrego humoru

Choć Doherty porusza trudny temat, jakim jest leczenie onkologiczne, stara się przy tym nie tracić dobrego humoru, o czym świadczy zarówno samo zdjęcie ze szpitalnego łóżka, jak i druga część podpisu:

"A to (zdjęcie - red.) z czasu, kiedy podali mi leki relaksacyjne przed narkozą. Podobno mi się podobały" - dodała, komentując widoczny na zdjęciu delikatny uśmiech na swojej twarzy.

Shannen Doherty pokazała zdjęcie wykonane przed operacją
Shannen Doherty pokazała zdjęcie wykonane przed operacją© Instagram | theshando
© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta