GwiazdyChory brat wielkiej gwiazdy. Relacja rodzeństwa z Joanną Kulig

Chory brat wielkiej gwiazdy. Relacja rodzeństwa z Joanną Kulig

Chory brat wielkiej gwiazdy. Relacja rodzeństwa z Joanną Kulig
Źródło zdjęć: © Forum | ArtService
Agata Porażka

15.10.2018 16:28, aktual.: 16.10.2018 07:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Kulig to gwiazda, która w ostatnim czasie nie schodzi w czołówek gazet. Odnosi sukces za sukcesem i jest odkrywana przez kolejne zagraniczne media, które się nią zachwycają. Ale nie zapomina o tym, co najważniejsze.

Jej brat twierdzi, że zawsze znajduje dla niego czas. A gdy zachorował, zrobiła wszystko, żeby załatwić dla niego najlepszych specjalistów i opiekę.

- Przez długi czas byłem w śpiączce, lekarze nie dawali rodzinie nadziei, przeżyłem też śmierć kliniczną - mówi gazecie "Dobry Tydzień" brat Kulig, Piotr. Mężczyzna jest po kilku ciężkich operacjach, m.in. dwukrotnie przepukliny kręgosłupa oraz wszczepienia endoprotezy. Kiedy leżał w śpiączce, nastąpiło zwężenie krtani i porażenie strun głosowych. Nie mógł mówić przez długi czas i dopiero dwa lata temu odzyskał głos.

- Wspierała mnie nie tylko dobrym słowem, ale też szukała dla mnie najlepszych specjalistów. Bardzo pomagała finansowo - to dla nas bardzo ważne, bo z żoną mamy na utrzymaniu trójkę dzieci. Zawsze mogę na nią liczyć. To najukochańsza siostra na świecie – powiedział.

Pomimo natłoku obowiązków oraz ciąży, Joanna zawsze znajduje czas dla swojego brata. Często spotyka się także z jego żoną.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (154)
Zobacz także