Trwa ładowanie...

Chory brat wielkiej gwiazdy. Relacja rodzeństwa z Joanną Kulig

Joanna Kulig to gwiazda, która w ostatnim czasie nie schodzi w czołówek gazet. Odnosi sukces za sukcesem i jest odkrywana przez kolejne zagraniczne media, które się nią zachwycają. Ale nie zapomina o tym, co najważniejsze.
Share
Joanna ma czworo rodzeństwa
Joanna ma czworo rodzeństwaŹródło: Forum, Fot: ArtService
d42padt

Jej brat twierdzi, że zawsze znajduje dla niego czas. A gdy zachorował, zrobiła wszystko, żeby załatwić dla niego najlepszych specjalistów i opiekę.

- Przez długi czas byłem w śpiączce, lekarze nie dawali rodzinie nadziei, przeżyłem też śmierć kliniczną - mówi gazecie "Dobry Tydzień" brat Kulig, Piotr. Mężczyzna jest po kilku ciężkich operacjach, m.in. dwukrotnie przepukliny kręgosłupa oraz wszczepienia endoprotezy. Kiedy leżał w śpiączce, nastąpiło zwężenie krtani i porażenie strun głosowych. Nie mógł mówić przez długi czas i dopiero dwa lata temu odzyskał głos.

- Wspierała mnie nie tylko dobrym słowem, ale też szukała dla mnie najlepszych specjalistów. Bardzo pomagała finansowo - to dla nas bardzo ważne, bo z żoną mamy na utrzymaniu trójkę dzieci. Zawsze mogę na nią liczyć. To najukochańsza siostra na świecie – powiedział.

Pomimo natłoku obowiązków oraz ciąży, Joanna zawsze znajduje czas dla swojego brata. Często spotyka się także z jego żoną.

d42padt

Podziel się opinią

Share
d42padt
d42padt