ycipk-2uj4la

Chrzest Archiego. Pierwsze szczegóły dotyczące królewskiej uroczystości

Archie przyszedł na świat 6 maja 2019 roku w Londynie. Niedługo nadejdzie czas na chrzest chłopca, który z pewnością będzie niezwykle ważnym wydarzaniem nie tylko dla samej rodziny królewskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chrzest Archiego będzie jego pierwszym publicznym wystąpieniem od chwili, w której pierwszy raz został pokazany światu przez rodziców
Chrzest Archiego będzie jego pierwszym publicznym wystąpieniem od chwili, w której pierwszy raz został pokazany światu przez rodziców (Getty Images)
ycipk-2uj4la

Chrzest Archiego

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, syn Meghan Markle i księcia Harry'ego, zostanie ochrzczony w Windsorze w przyszłym miesiącu. Uroczystość odbędzie się w tej samej kaplicy, w której Amerykanka powiedziała sakramentalne "tak".

ycipk-2uj4la

Archie będzie miał na sobie replikę tego samego ubrania, w którym chrzest przyjmował jego ojciec w 1984 roku.

Archie z rodzicami

Chrzest Archiego będzie także jego pierwszym publicznym wystąpieniem od chwili, w której pierwszy raz został pokazany światu przez rodziców. Gdy zostanie ochrzczony w Windsorze, będzie miał 2 miesiące.

ycipk-2uj4la

Przebieg uroczystości

Jak donosi "Sunday Times", uroczystość zostanie najprawdopodobniej poprowadzona przez księdza Davida Connera bądź przez arcybiskupa Canterbury Justina Welby'ego. Z kolei książę Charles oraz księżna Kornwalii mają zająć się uroczystym przyjęciem dla gość, które odbędzie się po części kościelnej. Zarówno księżna Kate, jak i książę William mają uczestniczyć w ceremonii, lecz Królowa Elżbieta, z powodu innych obowiązków, nie będzie obecna.

ycipk-2uj4la

Rodzice chrzestni Archiego

Nie wiadomo, kogo Meghan Markle i książe Harry wybrali na rodziców chrzestnych małego Archiego. Na liście kandydatów znajdują się m.in. bliscy przyjaciele rodziny królewskiej, tacy jak Mark Dyer czy Jessica Mulroney, ale także gwiazdy Hollywood, jak Amal Clooney.

ycipk-2uj4la

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2uj4la

ycipk-2uj4la
ycipk-2uj4la