Blisko ludziCiążowa sesja słynnych bliźniaczek. Urodzą niemal w tym samym czasie

Ciążowa sesja słynnych bliźniaczek. Urodzą niemal w tym samym czasie

Bliźniaczki wzięły udział w ciążowej, nagiej sesji
Bliźniaczki wzięły udział w ciążowej, nagiej sesji
Źródło zdjęć: © Getty Images

08.07.2020 12:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nikki Bella i Brie Bella są gwiazdami amerykańskiego wrestlingu. Bliźniaczki odznaczają się nietuzinkową urodą i są niemal identyczne. Kilka miesięcy temu poinformowały o swoich ciążach. Siostry urodzą niemal w tym samym czasie. Swój błogosławiony stan postanowiły upamiętnić na odważnych zdjęciach.

Siostry postanowiły, że chcą mieć wspólne zdjęcia. Zdecydowały się na rozbieraną sesję. Miejsca intymne zasłoniły rękoma. Zmysłowe fotografie opublikowały na Instagramie i opatrzyły emocjonalnymi wpisami. Podkreśliły, że ze względu na pandemię koronawirusa ciąża była czasem niepewności. W takich chwilach mogły jednak liczyć na siebie. Wparcie siostry, która również jest w ciąży, to na pewno duże psychiczne odciążenie.

"Jako bliźniaczka zastanawiałam się, czy nasze ciała zmienią się tak samo, czy jednak będą inne. To szalone, jak identyczne stały się nasze ciąże, od zachcianek po objawy. Zbliżamy się do końca, ale na pewno zapamiętamy ten czas na zawsze. Nie mogę doczekać się spotkania jej małego chłopca i czasu, w którym poznam płeć mojego maleństwa. Ta ciąża zaczęła się niespodzianką i też chcę, aby tak się zakończyła" - napisała Brie Bella.

Nicki zwierzyła się, że ciężko było jej zaakceptować zmieniające się w ciąży ciało, ale w pewnym momencie poczuła, że budzi się w niej "lwica". "Przyjęłam zmiany mojego ciała, choć czasami było to trudne. Czułam się nieswojo, wiedząc, że rozwija się we mnie życie. Ale teraz już poczułam, że wychodzi ze mnie lwica, chcąca chronić, uczyć, kochać i prowadzić moje dziecko. I przeszłam przez to wszystko z moją siostrą bliźniaczką. Boże, powiedziałabym, że jestem szczęśliwą kobietą. Bóg wybrał mi czas, w którym mam zostać mamą. - napisała Nikki Bella.

Nikki Bella jest teraz zaręczona z tancerzem Artemem Chigvintsevem. Jej siostra Brie kilka lat temu wyszła za mąż za zawodowego zapaśnika Daniela Bryana, z którym ma już 2-letnią córkę.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także