Odpowiedziała na zarzuty ws. WOŚP. Wystarczyło zdanie

Odpowiedziała na zarzuty ws. WOŚP. Wystarczyło zdanie

Katarzyna Cichopek postanowiła odpowiedzieć internautom na zarzuty
Katarzyna Cichopek postanowiła odpowiedzieć internautom na zarzuty
Źródło zdjęć: © AKPA
21.01.2024 11:06, aktualizacja: 21.01.2024 13:20

Katarzyna Cichopek zareagowała na komentarze internautów, zarzucających jej i Maciejowi Kurzajewskiemu hipokryzję związaną ze wsparciem WOŚP. Skuteczna odpowiedź?

Po tym, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski opublikowali na Instagramie post zachęcający do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, media społecznościowe zalała fala komentarzy zarzucających im hipokryzję. Aktorka postanowiła stanowczo zareagować na oskarżenia.

Katarzyna Cichopek reaguje na zarzuty

Tegoroczny finał WOŚP coraz bliżej, a w internecie pojawia się coraz więcej zdjęć i nagrań celebrytów zachęcających do wsparcia fundacji. Swoje zaangażowanie pokazała też Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, jednak ich post wzbudził mieszane uczucia wśród obserwatorów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Szybko pod wpisem pojawiły się krytyczne komentarze, wypominające parze wieloletnią współpracę z Telewizją Polską, w której przez ostatnie kilka lat WOŚP praktycznie się nie pojawiał, a jeśli już to raczej w negatywnym kontekście.

"Gdzie byliście przez ostatnie lata? Jakoś nie było was widać, jak TVP było pod rządem Jarosława", "Jak to strach o stanowisko pracy zmienia poglądy" - pisali niektórzy. Inni z kolei bronili parę, twierdząc, że także i w poprzednich latach nie ukrywała swojego wsparcia dla WOŚP.

Na odpowiedź zdecydowała się też sama zainteresowana i odpisała na komentarz jednej z osób. "Proszę poszukać w internecie" - zaznaczyła. Ostatecznie postanowiła sama wkleić link do publikacji na ten temat, gdzie udokumentowano wspólne zdjęcie pary z przyklejonymi na kurtkach serduszkami.

"Serdecznie pozdrawiam, kupcie serduszko" - dodała Cichopek.
Katarzyna Cichopek udokumentowała swoje wsparcie dla WOŚP zdjęciem sprzed roku
Katarzyna Cichopek udokumentowała swoje wsparcie dla WOŚP zdjęciem sprzed roku© Instagram | katarzynacichopek

Zainteresowanie życiem "Kurzopków"

Nie da się ukryć, że od momentu ogłoszenia przez Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela informacji o rozstaniu oraz po tym, gdy ujawniono, że aktorka związała się z Maciejem Kurzajewskim, para prezenterów TVP może liczyć na stałe zainteresowanie mediów i internautów.

Sporą cegiełkę do tej historii dołożyła była żona Kurzajewskiego - Paulina Smaszcz, która przez pewien czas regularnie dostarczała kolejnych historii na temat ich życia. W ostatnich miesiącach sprawa nieco przycichła, jednak każdy krok tzw. Kurzopków jest bacznie śledzony i komentowany w sieci.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta