Trwa ładowanie...

Cleo pokazała zdjęcie babci. Wiemy już do kogo jest podobna wokalistka

Na instagramowym profilu Cleo pojawiła się fotografia jej babci sprzed lat. Artystka zaczęła się zastanawiać, czy choć trochę ją przypomina. Internauci są zgodni. Podobieństwo jest uderzające!

Cleo pokazała zdjęcie babci z młodości Cleo pokazała zdjęcie babci z młodości Źródło: AKPA, fot: AKPA
d4806u9
d4806u9

Cleo postanowiła podzielić się z fanami sentymentalną fotografią z lat młodości swojej babci. Mimo że zdjęcie nie jest za wyraźne i w skali szarości, od razu widać, po kim piosenkarka odziedziczyła urodę.

Cleo podzieliła się z instagramowymi obserwatorami zdjęciem babci

Wokalistka nie za często ujawnia fakty z życia prywatnego. Dlatego też takie wpisy wzbudzają wśród fanów wiele emocji. Piosenkarka po raz kolejny udowadnia, że dobre rodzinne relacje są dla niej niezwykle ważne. O bliskich pamięta zawsze, wspominając również tych, którzy odeszli. Tym razem Cleo postanowiła pokazać babcię.

d4806u9

"Znalazłam zdjęcie mojej drugiej babci. Nazywała się Krystyna. Widzicie podobieństwo?" - zastanawiała się artystka.

Na odzew od internautów nie trzeba było długo czekać.

"Jesteście jak dwie kropelki wody. Bardzo podobne";

"Może na tym zdjęciu nie widać, ale uśmiech macie niemalże identyczny";

"Bardzo podobne i obie piękne!" - czytamy wśród morza komentarzy.

Trzeba przyznać, że coś jest na rzeczy. Spojrzenie, wspomniany uśmiech, a może kształt twarzy? W każdym razie od razu widać, że Cleo jest spokrewniona z kobietą, którą widzimy na starej fotografii. Genów się nie oszuka!

Cleo już nie raz pokazała, jak ważna jest dla niej rodzina

Wierni fani wokalistki z pewnością pamiętają jej utwór, który ukazał się w 2019 roku. Piosenka "Dom" była rodzajem hołdu, jaki Cleo złożyła zmarłej babci. Pani Teresa, do której został skierowany utwór odeszła pięć lat przed premierą "Domu".

d4806u9

"W drodze do domu czasem możemy nie zdążyć wrócić do kochanych osób... Tak samo było ze mną, w 2014 roku nie zdążyłam wrócić, aby pożegnać się z moją ukochaną Babcią Tereską. Grałam wtedy koncerty w Stanach Zjednoczonych i o jej odejściu dowiedziałam się, schodząc ze sceny. Po latach ciągle mam wrażenie, że babcia jest gdzieś blisko (...). Dom to nie obiekt, nie budynek. Dom to ludzie i miejsca, które kochamy, do których tęsknimy i chcemy wracać. Kawałek "Dom" jest właśnie o tym, pisałam go, myśląc o mojej babci" - wspominała piosenkarka na Facebooku, zaraz po publikacji wspomnianej piosenki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Cleo wspomina dzieciństwo: "Chciałam być śpiewaczką lub sprzedawarką"

d4806u9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4806u9