Trwa ładowanie...

Wyszły na jaw szczegóły rozwodu Iglesiasa. Musiał podzielić się z żoną majątkiem

Julio Iglesias junior rozwiódł się z Charisse Verhaert. W sieci pojawiły się informacje, czego dokładnie modelka zażądała od byłego męża. Sąd ogłosił wyrok. 48-latek sporo stracił.

Julio Iglesias junior już po rozwodzie Julio Iglesias junior już po rozwodzie Źródło: Instagram, fot: Julio Iglesias junior
d3ljxql
d3ljxql

Popularny hiszpański piosenkarz wystąpi podczas koncertu Sylwester z Dwójką 2021. W międzyczasie na jaw wyszły smutne informacje z życia prywatnego wokalisty. 48-latek rozstał się ze swoją żoną. Okazało się, że rozprawa rozwodowa nie była łatwa, ponieważ eksmałżonka upominała się o sporą część majątku. Znany jest już oficjalny wyrok w tej sprawie.

Związek Julio Iglesiasa juniora przeszedł do historii

Starszy brat Enrique Iglesiasa oraz Charisse Verhaert byli małżeństwem przez osiem lat. Związek zaczął się w pewnym momencie sypać, a rok temu para ogłosiła, że jest ze sobą wyłącznie na papierze.

"Nie było osób trzecich, nic z tych rzeczy. Miłość po prostu się wypaliła, nie było już namiętności" - miał powiedzieć Julio Iglesias Junior dla hiszpańskiego magazynu ¡Hola!.

d3ljxql

Rozwód nastąpił z hukiem. Sprawy sądowe ciągnęły się miesiącami, choć sam pozew został złożony przez modelkę już w sierpniu 2020 roku. Sprawa nabrała rumieńców, ponieważ do sieci wyciekły dokumenty, które obnażyły kulisy rozwodu.

Była żona zażądała pieniężnej rekompensaty. Sąd ogłosił wyrok

Verhaert pisała, że dla muzyka zrezygnowała z kariery zawodowej, przez co straciła dużo pieniędzy. Stąd też przy rozwodzie zażądała, aby sąd przyznał jej luksusową willę w Miami oraz opiekę nad wspólnym psem.

Eksżona chciała również miesięczne alimenty o wysokości 9 tysięcy dolarów. Jak modelka wyliczyła tę kwotę? W uzasadnieniu miała pojawić się informacja, że samo utrzymanie domu będzie wynosić dwa tysiące. Cztery tysiące kobieta wyda na podróże, ubrania oraz kosmetyki. Miesięcznie na żywność przeznaczy 700 dolarów - w tej puli mieści się również jedzenie dla ukochanego psa modelki.

d3ljxql

Po 14 miesiącach para doczekała się orzeczenia instytucji. Oficjalny rozwód nastąpił 16 listopada 2021 roku. Mimo ciągnących się formalności oraz strat finansowych sam Julio twierdzi, że pozostaje z byłą żoną w przyjacielskich stosunkach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Rozwodów jest więcej i są szybsze. Adwokatka o rozstaniach w pandemii

d3ljxql
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ljxql