GwiazdyCo dalej ze związkiem Julii Wieniawy? Ekspert nie pozostawia złudzeń

Co dalej ze związkiem Julii Wieniawy? Ekspert nie pozostawia złudzeń

Julia Wieniawa promienieje dzięki nowemu związkowi.
Julia Wieniawa promienieje dzięki nowemu związkowi.
Źródło zdjęć: © AKPA
22.12.2020 08:46, aktualizacja: 02.03.2022 23:15

Choć bardzo długo trwały spekulacje dotyczące związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego, dopiero pod koniec listopada piosenkarka potwierdziła plotki. Od tego czasu niemal codziennie pojawiają się coraz to nowe wieści o parze. Teraz przyszedł czas na opinię eksperta, który wyjawił, co sądzi o szansach na powodzenie związku piosenkarki i aktora.

Odkąd stało się jasne, że związek Wieniawy i Rozbickiego nie jest tylko plotką, w sieci można znaleźć coraz więcej zdjęć pokazujących zakochaną parę. Sama piosenkarka nie ukrywa już swojego chłopaka i praktycznie każdego dnia pojawia się z nim podczas klasycznych sprawunków.

Ekspert ocenia relację Julii i Nikodema

Julia Wieniawa nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa u boku Nikodema Rozbickiego. Z chęcią dzieli się ze światem wspólnymi przedsięwzięciami – ostatnio pochwaliła się ubieraniem choinki. Choć piosenkarka niewiele mówi w wywiadach o nowym związku, osoba z otoczenia gwiazdy okazała się bardziej rozmowna. W rozmowie z "Fleszem", znajoma Wieniawy zapewnia, że piosenkarka jest naprawdę zadowolona z nowej relacji.

"(Julia) Ma chłopaka, z którym nie rywalizuje o popularność i który akceptuje jej szalony tryb życia, a to im dobrze wróży na przyszłość" - czytamy na łamach "Flesza".

Od kilku tygodni bardzo dobrze widać, że w sieci popularność Rozbickiego znacznie wzrosła. Aktor zyskał wiele tysięcy nowych obserwatorów, natomiast jego nazwisko jest coraz częściej wyszukiwane w internecie. Czy nagłe zainteresowanie Rozbickim może bezpośrednio wpłynąć na związek obu gwiazd? Wątpliwości rozwiewa ekspert:

"Ludzie uwielbiają »power couple«, a Nikodem i Julia pretendują do tego miana. Pytanie tylko, czy pan Nikodem Rozbicki nadąży ze wszystkimi talentami Julii Wieniawy. Pan Nikodem dostał szansę. Teraz musi się zastanowić, jak chce ją wykorzystać" - powiedział Rafał Baran dla magazynu "Flesz".

Jak widać wszystko zależy od tego, czy Rozbicki wytrzyma olbrzymią popularność swojej dziewczyny. Na razie Nikodem skupia się także na kontynuacji studiów aktorskich. Czas pokaże, czy przyszłość będzie łaskawa dla obu gwiazd.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (48)
Zobacz także