Blisko ludziCo może robić Kinga Rusin po odejściu z "Dzień Dobry TVN"? Dziennikarka ma wiele zainteresowań

Co może robić Kinga Rusin po odejściu z "Dzień Dobry TVN"? Dziennikarka ma wiele zainteresowań

Kinga Rusin odejdzie z "Dzień dobry TVN"?
Kinga Rusin odejdzie z "Dzień dobry TVN"?
Źródło zdjęć: © ONS
31.07.2020 10:10

Kinga Rusin od lat jest związana ze stacją TVN. Do tej pory prowadziła program śniadaniowy u boku Piotra Kraśki. Jednak po jego odejściu pojawiły się plotki, że Rusin również planuje zmianę. Dziennikarka ma wiele zainteresowań, którymi mogłaby wypełnić czas.

Odkąd Piotr Kraśko odszedł z "Dzień Dobry TVN" w mediach co chwilę pojawiają się spekulacje o tym, co stanie się z Kingą Rusin. Portale plotkarskie donoszą, że stacja ma mieć problem ze znalezieniem partnera dziennikarce. Po korytarzach redakcji krążą pogłoski, że Rusin ma wysokie wymagania i ma być niezadowolona z propozycji, jakie oferuje jej stacja. Mówi się, że dziennikarka myśli o rzuceniu pracy, jednak sama nie zabrała głosu w tej sprawie.

Kinga Rusin – Pat&Rub

Jeśli ktoś pomyślał, że po odejściu z pracy dziennikarka mogłaby się nudzić, to jest w błędzie. Kinga Rusin ma wiele zainteresowań, a także własną firmę kosmetyczną. Pat&Rub to marka, która od lat utrzymuje się a rynku i ma rzeszę fanów. Kosmetyki, które znajdziemy w ofercie, są w 100 proc. naturalne, a ich produkcja jest przyjazna środowisku. Produkty Pat&Rub zbierają wiele pozytywnych recenzji, a ich kultowe kosmetyki wyprzedają się w kilka godzin.

Kinga Rusin napisała również książkę z Małgorzatą Ohme "Co z tym życiem?". Panie poruszały w niej takie tematy jak przyjaźń, relacje z mężczyznami czy sztukę łączenia kariery z domem. Jakiś czas temu ukazał się również poradnik Rusin o tym, jak lepiej i ekologicznie żyć.

We wszystkich tych dziedzinach temat ekologii przewija się nieprzypadkowo. Rusin angażuje w się walkę o środowisko naturalne. Często zabiera głos w tej sprawie, a na swoich profilach w mediach społecznościowych stara się uświadamiać swoich obserwatorów, jak ważny jest styl życia "zero waste".

Źródło artykułu:WP Kobieta