Blisko ludziCo twoje seksualne fantazje mówią o tobie?

Co twoje seksualne fantazje mówią o tobie?

Co twoje seksualne fantazje mówią o tobie?
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos

20.02.2013 09:21, aktual.: 20.02.2013 12:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie ma w tym nic dziwnego, że kobiety oddają się fantazjom. Wydaje się, że panie powoli przełamują rutynę i coraz chętniej mówią o swoich pragnieniach. Fantazje erotyczne podniecają, dodają związkowi pikanterii i nie pozwalają, aby w życie wkradła się nuda. Naukowcy twierdzą, że odzwierciedlają nasze potrzeby seksualne i redukują lęki. Zatem jakie obrazy podsuwa nam wyobraźnia?

Nie ma w tym nic dziwnego, że kobiety oddają się fantazjom. Wydaje się, że panie powoli przełamują rutynę i coraz chętniej mówią o swoich pragnieniach. Fantazje erotyczne podniecają, dodają związkowi pikanterii i nie pozwalają, aby w życie wkradła się nuda. Naukowcy twierdzą, że odzwierciedlają nasze potrzeby seksualne i redukują lęki. Zatem jakie obrazy podsuwa nam wyobraźnia?

Kobiety najczęściej marzą o swoich partnerach. Jednak nie przeszkadza im to fantazjować o seksie z kolegą z pracy, nieznajomym czy przygodnie poznanym mężczyzną. Lubią być też obserwatorkami, wyobrażają sobie seks grupowy i seks w miejscu publicznym.

Seks w miejscu publicznym

Fantazja: Marzy ci się zbliżenie w parku, na łące, na parkiecie w klubie, w samolocie, w windzie, a może w innym publicznym miejscu? Strach przeobraża się w podniecenie, a emocje dodatkowo podsyca ryzyko.

Co to znaczy? Między innymi na podstawie wyglądu zewnętrznego nie jesteś oceniana przez środowisko jako osoba, który potrafi podjąć radykalne kroki. Jednak ty doskonale wiesz, że czasem warto zaryzykować. Bo odważna decyzja może skończyć się sukcesem.

Doskonała aktorka

Fantazja: dwoje obcych ludzi w barze, uczeń i nauczyciel, pacjent i lekarz – wcielasz się w różne role i sama piszesz sobie scenariusz. Każdy „krótkometrażowy” filmik musi mieć fabułę.

Co to znaczy? Lubisz teatr, kino? Chciałabyś kreować rzeczywistość. Świat postrzegasz jak scenę, gdzie wszyscy są aktorami, którzy wcielają się w poszczególne role. Sama także zakładasz różne maski i w ten sposób dostosowujesz się do sytuacji. Ale pamiętaj, że w życiu swojego mężczyzny powinnaś grać pierwszoplanową rolę.

Seks z nieznajomym

Fantazja: intymna sytuacja z przystojnym sprzedawcą? Potrafisz wyobrazić sobie, że kochasz się z nieznajomym i ten fakt bardzo cię podnieca.

Co to znaczy? Jesteś otwarta, ale nie lubisz sygnalizować tego światu. Wolisz swoje pragnienia i marzenia trzymać w tajemnicy. A może chcesz zagłuszyć swoje myśli lub pragniesz odmiany?

Podglądanie

Fantazja: marzy ci się, że podczas seksu w waszej sypialni są osłonięte rolety? Przyprawia cię o dreszcz emocji, że sąsiedzi mogą zobaczyć wasze miłosne igraszki? Rośnie adrenalina i podniecenie, bo przecież ktoś może was nakryć.

Co to znaczy? Może byłaś oczkiem w głowie rodziców? Lubisz być w centrum uwagi. Czasami wręcz masz wrażenie, że jesteś pępkiem świata. Nigdy nie przejdziesz obok okna lub lustra obojętnie. Znajdziesz czas, aby choć na chwilę się w nim przejrzeć. I sądzisz, że inni zachowują się podobnie.

Brutalna zabawa

Fantazja: marzy ci silny zdobywca? Chcesz, aby partner potraktował cię brutalnie? – rzucił na łóżko, zerwał ubrania i… wziął siłą. Nie ma tu miejsca na zbędne słowa i czułość.

Co to znaczy? Jesteś zmęczona byciem samokrytyczną. Chcesz, aby ktoś cię „ukarał”, wytknął błędy, podpowiedział, jak masz postąpić i podjął decyzję. Czasami zbyt dużo wymagasz od siebie. Może dlatego potrzebujesz duchowego przewodnika?

Jedzenie – prawdziwa rozkosz

Fantazja: z seksem kojarzy ci się bita śmietana, czekolada, miód. Nieodłącznym jego atrybutem są też truskawki – uwielbiasz, kiedy partner cię karmi. To daje ci niesamowitą rozkosz.

Co to znaczy? Może nie jesteś do końca tego świadoma, ale lubisz dobrze zjeść. Masz także dobry gust i wyczucie smaku. Może lubisz gotować? Smak słodyczy sprawia, że masz ochotę sięgać po więcej. Ponadto czasami chciałbyś, aby ktoś dosłownie jadł ci prosto z ręki. Czy tak naprawdę nie marzysz o bezwarunkowej miłości?

Związanie

Fantazja: wyobrażasz siebie przywiązaną do łóżka? Może kajdanki, sznurki, taśma – niczym scena z erotycznego filmu. Pragniesz poddać mu się całkowicie – jego rękom, ustom…

Co to znaczy? Chcesz być zdominowana przez partnera. Pragniesz zrzec się wszelkiej kontroli. Często bardzo się starasz, jesteś w stanie wiele zrobić i poświęcić. Jednak teraz chcesz odpocząć, odpuścić i poddać się chwili. A może chciałabyś wpaść w sidła miłości?

Trójkąt

Fantazja: zastanawiasz się, jak wyglądałby trójkąt z tobą w roli głównej w sypialni? Hmm, igraszki z kilkoma naraz – brzmi kusząco?

Co to znaczy? Udostępnianie miejsca nigdy nie stanowiło dla ciebie problemu. Chcesz zarządzać grupą, kierować projektami. W twojej głowie jest mnóstwo pomysłów. Nie brakuje ci inwencji. Pragniesz wcielać w życie nowe idee.

Dominacja

Fantazja: pragniesz choć raz dominować nad partnerem? Chcesz, aby poczuł się bezbronny?

Co to znaczy? Jesteś silną kobietą, ale męczy cię to, że niektórzy cię nie doceniają. Jednak teraz jesteś gotowa pokazać swoją moc i udowodnić wszystkim na co cię stać. Z drugiej strony męczy cię rola poddanej, służebnej partnerki. Chcesz pokazać, że jesteś wartościową kobietą.

Zróżnicowanie

Fantazja: marzy ci się odmiana? Pragniesz spróbować czegoś innego, nowego.

Co to znaczy? Nie boisz się wyzwań. Potrafisz wcielać w życie nowe pomysły i odważnie realizować marzenia. Wydaje się, że różnorodność i innowacyjność jest esencją twojego życia. To jest dla ciebie ekscytujące. Bo czy warto zagłuszać swoje pragnienia?

Na podst. thefrisky.com (ms/mtr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (61)
Zobacz także