GwiazdyColin Farrell na pewno z detektywem

Colin Farrell na pewno z detektywem

Colin Farrell na pewno z detektywem

22.09.2014 21:17, aktual.: 23.09.2014 19:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia i już oficjalnie wiadomo, że Colin Farrell wystąpi w drugim sezonie serialu "Detektyw".

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia i już oficjalnie wiadomo, że Colin Farrell wystąpi w drugim sezonie serialu "Detektyw". W rozmowie z irlandzką gazetą "Sunday World", aktor potwierdził, iż pojawi się w 8 odcinkach nadchodzącej odsłony cyklu HBO.
- Niewiele wiem na temat całości - przyznał Farrell. - Wiem, że zdjęcia powstają w różnych miejscach w Los Angeles, co dla mnie jest idealne, bo będą mógł spędzić nieco czasu w domu i z dziećmi.

Nowe dochodzenie ma rozpocząć się od morderstwa Bena Caspara, urzędnika z fikcyjnego kalifornijskiego miasteczka. Część historii dotyczyć będzie systemu transportu w Kalifornii. W pilocie pojawi się wątek korupcyjny, związany z szybkimi kolejami, właścicielami ziemskimi i federalnymi grantami.

Według wcześniejszych pogłosek, główną rolę ma zagrać Vince Vaughn. Wcieli się on w Franka Semyona, biznesmena współpracującego z lokalną władzą.

Jessica Biel i Rosario Dawson, a także Malin Akerman, Jaimie Alexander, Kelly Reilly, Brit Marling oraz Oona Chaplin, a także Elisabeth Moss i Rachel McAdams znalazły się na liście kandydatek do głównej roli kobiecej.

Przypomnijmy, że twórcą i scenarzystą serialu jest Nic Pizzolatto. Za reżyserię pierwszego sezonu, od razu zapowiadanego jako antologia, odpowiadał Cary Fukunaga. W rolach głównych wystąpili wówczas Matthew McConaughey i Woody Harrelson.

Colina Farrella ostatnio można było podziwiać w filmach "Zimowa opowieść", "Ratując pana Banksa" i "Miss Julie".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)