Trwa ładowanie...
d3iw249
Megafon.pl
Ludzie

Colin Farrell po stronie Bena Afflecka

Colin Farrell to kolejny przedstawiciel branży filmowej, który twierdzi, że Ben Affleck idealnie nadaje się do roli Batmana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Colin Farrell po stronie Bena Afflecka
(AFP)
d3iw249

Colin Farrell to kolejny przedstawiciel branży filmowej, który twierdzi, że Ben Affleck idealnie nadaje się do roli Batmana. Przypomnijmy, że gdy twórcy filmu "Batman vs. Superman" ogłosili, że herosa w czarnej pelerynie zagra Ben Affleck, w internecie zawrzało. Wielu fanów komiksów uznało, że to niewłaściwy wybór. Po stronie Afflecka stanęli jednak znani i lubiani.

Wśród nich znaleźli się m.in. Gary Oldman, Matt Damon, Josh Brolin, Hugh Jackman, Josh Gad i Joss Whedon. Teraz do ich grona dołączył Colin Farrell.

- Zawsze lubiłem oglądać Bena na ekranie - oznajmił Farrell. - Jako reżyser też jest świetny, ale jego role w "Operacji Argo" i "Mieście złodziei" są po prostu genialne. Jestem przekonany, że jako Batman Ben będzie równie doskonały i mam nadzieję, że w ten sposób pozamyka gęby tym wszystkim niezadowolonym krzykaczom. Nie znam innego aktora, który w tak krótkim czasie rozwinąłby się tak bardzo, jak Ben. Trzymam za niego kciuki.

d3iw249

W filmie "Batman vs. Superman" Supermana zagra Henry Cavill. Do obsady dołączyli niedawno Jesse Eisenberg (jako Lex Luthor) i Jeremy Irons (jako Alfred). Premiera planowana jest na maj 2016 roku.

Colina Farrella mogliśmy podziwiać ostatnio w obrazie "Zimowa opowieść".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

d3iw249

* Zakochany Colin Farrell*

* Colin Farrell przyjaźnił się z Liz Taylor*

* Colin Farrell wdzięczny za odwyk*

Podziel się opinią

Share

d3iw249

d3iw249
d3iw249