GwiazdyConan zdradził, jaką mamą jest Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia". Udzielili razem wywiadu

Conan zdradził, jaką mamą jest Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia". Udzielili razem wywiadu

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Źródło zdjęć: © AKPA
26.05.2021 11:18

Dagmara Kaźmierska zasłynęła w show TTV "Królowe Życia". Jej syn Conan dorastał na oczach widzów. Teraz po raz pierwszy opowiedzieli o swojej relacji z mamą w wywiadzie.

Dagmara Kaźmierska, która jest gwiazdą programu "Królowe Życia" w TTV, została pokochana przez widzów szczególnie za autentyczność i przekaz, którego nikt nie mógłby podrobić. W show Kaźmierska występuje wraz z synem Conanem. Z okazji Dnia Matki po raz pierwszy udzielili wspólnego wywiadu o ich wyjątkowej relacji. W rozmowie z Oskarem Netkowskim dla portalu dziendobry.tvn.pl 20-latek miał swój debiut.

Pierwszy wspólny wywiad Dagmary Kaźmierskiej z synem

- Pamiętam jedną taką sytuację z dzieciństwa, jak mama o mnie zapomniała i siedziałem w wannie chyba z 5 godzin. Woda była zimna, ale przynajmniej lubię morsować – przyznał Conan.

- Conanek, daj spokój. Ty pamiętasz o takich rzeczach. W ogóle nie możesz pamiętać, bo byłeś malutki – zażartowała Kaźmierska. – To jeszcze było w Ameryce. Mieszkaliśmy z przyjacielem Karuzelą. Nudziło nam się [...] Bawił się w wannie, która była ogromna. I zapomnieliśmy o nim. Był pomarszczony jak bibuła, ale dziecko uradowane – dodała.

"Królowa życia" przyznała, że tym właśnie zahartowała syna, który obecnie wcale nie choruje.

- Ja go wolałam, jak był malutki. Miał śliczne niebieskie oczy. Był pucołowaty. To było tak śliczne dziecko, a teraz taki duży się zrobił chłopak – przyznała Kaźmierska.

Syn Dagmary, Conan, planuje zostać lekarzem

Conan obecnie studiuje medycynę i mówi, że nie ma planów na karierę showbiznesową. Jak przyznał, zastanawia się nad specjalizacją z psychiatrii.

- Powiedział, że jak patrzy na mnie, to brakuje psychiatrów w tym kraju – zaśmiała się mama 20-latka.

Gwiazda "Królowych życia" zdradziła, że bardzo chciała mieć córeczkę. Wraz z mężem wybrali nawet dla niej imiona: Mercedes, Nefertiti, Kleopatra, Tytania. Teraz jednak cieszy się, że ma syna. – Każdej mamie życzyłabym takiego syna, jak on. Wiem, że mnie bardzo kocha, że będzie mnie utrzymywał, jak będę stara. [...] To jest mój skarb świata – zadeklarowała.