Trwa ładowanie...

Coraz więcej ofiar piggingu. To nowy, okrutny trend randkowy, o którym musisz wiedzieć

Wakacyjny romans. Jest miło, pięknie. Ona leci do Amsterdamu, żeby go zobaczyć. Po tygodniach pisania wiadomości staje na lotnisku i słyszy, że cała sprawa była żartem, a w ogóle to jest "grubą, brzydką świnią". To nie jest scenariusz filmu, tylko prawdziwa historia.
Share
Coraz więcej ofiar piggingu. To nowy, okrutny trend randkowy, o którym musisz wiedzieć
Coraz więcej ofiar piggingu. To nowy, okrutny trend randkowy, o którym musisz wiedziećŹródło: 123RF
ditzybr

Historia 24-letniej Sophie, która "spotykała się" z 21-letnim Holendrem Jessem, jest przerażająca. Poznali się na wakacjach w Barcelonie. Dziewczyna opowiada, że podczas wyjazdu razem spali, spędzali czas, a potem regularnie rozmawiali, kiedy wróciła do domu. Miesiąc później chłopak przekonał ją, żeby przyjechała na weekend do Amsterdamu.

"Mieliśmy kontakt, dopóki nie wsiadłam do samolotu" – opowiada serwisowi DailyMail Sophie. "Kiedy dotarłam, nie przyjechał mnie odebrać. Dzwoniłam kilka razy, ale on nie odpowiadał. Czekałam na lotnisku przez dwie godziny i naprawdę zaczynałam panikować, że zostałam porzucona" – dodaje. Sześć godzin później zadzwonił i powiedział, że Sophie "jest świnią, a to były tylko żarty". W rzeczywistości był to "Pigging", podła gra, w której mężczyzna próbuje zdobyć kobietę powszechnie uważaną za grubą i brzydką. Robi to wyłącznie dlatego, że uważa tę rozgrywkę za zabawną.

Według "Urban Dictionary", "zwycięzcą" jest facet, który przyciągnie najbrzydszą kobietę. Okropne zjawisko swoje korzenie ma w 2014 roku, kiedy uczestnik "Big Brothera", Josie Cunningham, próbował uruchomić serwis randkowy o nazwie "Pull the Pig" ", skierowany do przeciętnie wyglądających kobiet.

ditzybr

Ale skąd cała ta nazwa? "Pigging" odnosi się do angielskiego słowa "pig", oznaczającego świnię. W całej tej naprawdę żenującej grze chodzi o wybór nieatrakcyjnej, a wręcz brzydkiej osoby. Oczywiście w rozumieniu przyjętego przez zwolenników gry wzorca piękna. Zabawa polega na wyśmianiu i poniżeniu takiej osoby. "Piggingu" najczęściej dopuszczają się młodzi mężczyźni.

Warto zauważyć, że trend ten nie jest zwyczajnie okrutny, on graniczy wprost z emocjonalnym nadużyciem. Mężczyźni celowo uderzają w kobiety, które uważają za nieatrakcyjne. Najpierw zaciągają je do łóżka, później je wyśmiewają, a w niektórych przypadkach kontynuują upokarzanie ich przez kilka miesięcy, zanim dramatycznie je porzucą. Dodatkowe punkty zbierają za szczególnie poniżające zerwanie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ditzybr

Podziel się opinią

Share
ditzybr
ditzybr