Trwa ładowanie...

Córka Brigitte Macron jest tylko siedem lat młodsza od swojego ojczyma. Mówi się, że ma aspiracje polityczne

Tiphaine Auzière to najmłodsza córka Brigitte Macron i André-Louis Auzière'a, pierwszego męża obecnej Pierwszej Damy Francji. 38-latka jest tylko siedem lat młodsza od swojego ojczyma, Emmanuela Macrona, z którym - jak się okazuje - ma świetne relacje. Od samego początku broni miłości swojej mamy i Macrona. - Kiedy są razem, to prawie tak, jakby świat nie istniał - stwierdziła.

Córka Brigitte Macron, Tiphaine, jest tylko siedem lat młodsza od swojego ojczyma Córka Brigitte Macron, Tiphaine, jest tylko siedem lat młodsza od swojego ojczyma Źródło: East News, fot: Szwarc Henri
d3307ll
d3307ll

Brigitte (dziś) Macron i André-Louis Auzière'a byli małżeństwem od 1974 do 2006 roku. Owocami ich miłości są Sébastien, Laurence i najmłodsza, Tiphaine, jedynie siedem lat młodsza od obecnego męża Pierwszej Damy Francji, Emmanuela Macrona. To właśnie ona przykuła uwagę mediów podczas ostatnich wyborów we Francji, wygranych przez Macrona. Jak się okazuje, niektórzy twierdzą, 38-letnia Tiphaine ma aspiracje polityczne.

Tiphaine Auzière - córka Brigitte Macron

Tiphaine Auzière jest francuską prawniczką. W 2010 roku poślubiła Antoine Choteau, lekarza, z którym ma dwójkę dzieci. Tak samo, jak i swoje rodzeństwo, z Emmanuelem Macronem uczęszczała do jednej szkoły - tej, w której uczyła także jej mama. Miała jedynie 10 lat, kiedy 17-letni Macron zakochał się w starszej od siebie nauczycielce Brigitte. Od samego początku broni jednak ich miłości. Z ojczymem ma świetne relacje.

Tiphaine Auzière i Antoine Choteau w 2017 roku
Tiphaine Auzière i Antoine Choteau w 2017 roku Fot: David Niviere
Tiphaine Auzière i Antoine Choteau z dziećmi w 2022 roku East News
Tiphaine Auzière i Antoine Choteau z dziećmi w 2022 roku Źródło: East News, fot: LUDOVIC MARIN

- Byli sobą zauroczeni. To, co było między nimi było dość oczywiste, ale i bardzo trudne. Jeśli miałabym przedstawić jednak jakąś wizję miłości, to jest to właśnie Emmanuel i mama. Kiedy są razem, to prawie tak, jakby świat nie istniał - mówiła o związku Brigitte i Emmanuela Macronów w telewizyjnym dokumencie "Brigitte Macron: A French Novel".

d3307ll

Córka Brigitte Macron ma aspiracje polityczne?

Świetnie relacje Tiphaine i Emmanuela mogą wynikać także z tego, że według opinii wielu osób z Pałacu Elizejskiego, 38-latka ma aspiracje polityczne. Niektórzy nazywają ją nawet "drugą Ivanką Trump". W wywiadzie dla "Paris Match" sama Tiphaine zdradziła, że regularnie uczestniczy w spotkaniach z urzędnikami państwowymi, podczas których opowiada się za sprawami, które pasjonują ją jako prawniczkę. Za przykład podała spotkania z Ériciem Dupond-Moretti, francuskim ministrem sprawiedliwości, podczas których omawiali reformy więziennictwa oraz reintegracji więźniów ze społeczeństwem.

Czy Tiphaine Auzière faktycznie wkroczy do francuskiej polityki? To z pewnością okaże się już niedługo. Szanse 38-latki na karierę polityczną niezaprzeczalnie rosną - w szczególności, że ojczym ponownie objął stanowisko prezydenta Republiki Francuskiej.

Tiphaine Auzière i Emmanuel Macron w 2022 roku East News
Tiphaine Auzière i Emmanuel Macron w 2022 roku Źródło: East News, fot: GONZALO FUENTES
d3307ll

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Wygrana Macrona we Francji. Jak wpłynie na Polskę?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3307ll
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3307ll