Trwa ładowanie...
d99i0ld

Córka Kate Moss została modelką. Uderzające podobieństwo do mamy

Kiedy Kate Moss została mamą Lili, świat mody wstrzymał oddech. Wiedziano bowiem, że gdy dziewczynka urośnie, najpewniej przejmie schedę po mamie. I tak chyba się stanie. Lila skończyła 16 lat i została modelką. Nie wszystkim to na rękę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Lila Moss - córka Kate, zaczyna karierę
Lila Moss - córka Kate, zaczyna karierę (Instagram.com)
d99i0ld

Lila Grace Moss to skóra zdjęta z matki. Patrząc na zdjęcia promocyjne nowej kampanii Marca Jacobsa, przez chwilę ma się wrażenie, że to Kate. Te samy oczy, usta, nos. No i te charakterystyczne piegi. Tymczasem z fotografii spogląda zupełnie inna Moss.

Marc Jacobs poświęcił Lili więcej uwagi, niż jakiejkolwiek początkującej modelce. Można powiedzieć: nepotyzm. Kocha Kate Moss, daje więc szansę jej córce. Ale może rzeczywiście dziewczyna ma wrodzony talent? Jacobs nie ma co do tego wątpliwości. "Poznałem Lilę w 2008 r., gdy odwiedzałem jej mamę na wakacjach. W wieku zaledwie 6 lat, poraziła mnie siłą charakteru, postawą i wielkim pięknem. Potem spotkaliśmy się w 2011 na ślubie Kate. Jej charakter i uroda jeszcze bardziej mną wstrząsnęły. Teraz przyszła na plan sesji reklamowej razem z mamą. To trochę surrealistyczne. Wróciły wspomnienia z 1993 r., kiedy Kate miała 18 lat, a ja zobaczyłem ją po raz pierwszy" – napisał na Instagramie projektant.

Na tym Jacobs nie kończy. Rozpływa się nad 16-latką, przekonując, że poza urodą i talentem, ma pokorę, cierpliwość i jest po prostu miła. W komentarzach pod zdjęciami dziewczynki czytamy, że jest prawdziwą pięknością, ale również znajdujmy takie zdanie: "Nepotyzm w modzie zaczyna być problemem". Wiele osób wierzy, że tylko dzięki matce, dostała pracę. Również dlatego, że reprezentuje ją agencja modelek Kate.

d99i0ld

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d99i0ld

Podziel się opinią

Share
d99i0ld
d99i0ld