ycipk-3a0jbe

Córka Pawła Kukiza pokazuje zdjęcia ze ślubu. Tata skomentował

Paweł Kukiz w lipcu 2018 r. wydał córkę za mąż. Kilka miesięcy później Julia wstawiła zdjęcia z uroczystości na facebookowy profil. Dumny ojciec skomentował.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Kukiz chwali się zdjęciami ze ślubu
Julia Kukiz chwali się zdjęciami ze ślubu (Facebook / Julia Kukiz)
ycipk-3a0jbe

"Po paru miesiącach od ślubu, chciałabym bardzo podziękować wszystkim wykonawcom, a przede wszystkim niezwykle otwartym i pozytywnym ludziom, którzy sprawili, że ten dzień był tak niezwykły i magiczny!" – napisała Julia Kukiz. 27-latka wyszła za mąż latem, ale dotąd tylko jej tata chwalił się tym faktem w sieci.

Julia dopiero teraz zdecydowała się podzielić fotografiami z wyjątkowego wydarzenia. Jako panna młoda pięknie się prezentowała. Postawiła na skromną suknię i delikatny makijaż, a tata nie krył dumy. "I co ja mam napisać? Tylko jedno - niech Wam Bóg błogosławi, kochane Dzieci! Bądźcie zawsze tak szczęśliwe jak ja w dzień Waszego ślubu! P.S. No i w końcu mam Syna!!! Ale nie pokażę!" – stwierdził.

ycipk-3a0jbe

Na zdjęciach udostępnionych przez Kukizównę również nie zobaczymy jej męża. Za to śpiewającego Pawła Kukiza już tak. Pod postem 27-latki zostawił on też swój komentarz. "Moje dzieci kochane!" – napisał krótko, dodając trzy serca. Kukiz ma jeszcze dwie córki, Polę i Hanię.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: WP Ekspress - Projekt "Powroty" Wydanie: 21 listopada 2018

ycipk-3a0jbe
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3a0jbe

ycipk-3a0jbe
ycipk-3a0jbe