Qaqwqwrqw

Córki założyły suknie ślubne swoich mam. Efekt przerósł oczekiwania

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Zarówno dla panny młodej, jak i jej matki. Amerykańskie "Elle" zaprosiło dwa pokolenia kobiet do salonu sukien - córki przymierzyły suknie mam, a kamera uwieczniła ich reakcje. Nie obyło się bez wzruszeń..
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Córki założyły suknie ślubne swoich mam. Efekt przerósł oczekiwania
(Facebook.com)
Qaqwqwrqw

Pięć przyszłych żon, pięć matek, pięć sukien ślubnych, masa emocji i prawie 500 tys. wyświetleń na Facebooku. Prosty pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Założyć sukienkę, która przeleżała w szafie 30 lat, to niby nic wielkiego - a jednak to co ze sobą niesie, zdaje się bezcenne. Córki mają poczucie, że wykonały istotne zadanie, a mamy na chwilę wracają do czasów młodości. - Wyglądasz jak ja! - mówi jedna. - To trochę surrealistyczne - stwierdza kolejna i ledwo powstrzymuje łzy. Dla trzeciej oglądanie córki w sukni ślubnej jest początkiem końca pewnego etapu.

Córki nie pozostają dłużne. - Mamo, ta sukienka jest super! - ocenia pierwsza bohaterka, patrząc rodzicielce w oczy. - Kocham cię, mamusiu! - dodaje i rzucają się sobie w ramiona. Następna przekonuje, że jej matka jest dla niej "najlepszą przyjaciólką" i że kocha "ją najbardziej na świecie". Co ona to? - Napawa mnie dumą od dnia, w którym się urodziła - mówi. Zdaniem innej, najważniejsze jest to, by córka była szczęśliwa. - Dopóki tak będzie, mogę mówić, że też jestem - słyszymy.

Zobacz także: Seks - kumple. Kiedy przyjaźń to za mało, a uczucia nie wchodzą w grę

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw