Blisko ludziTragedia w rodzinie Cristiano Ronaldo. Nie żyje syn piłkarza

Tragedia w rodzinie Cristiano Ronaldo. Nie żyje syn piłkarza

Cristiano Ronaldo podzielił się tragicznymi wieściami
Cristiano Ronaldo podzielił się tragicznymi wieściami
Źródło zdjęć: © Getty Images | Zed Jameson/MB Media
18.04.2022 21:41, aktualizacja: 22.04.2022 09:22

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zawiadomili na swoich profilach na Instagramie o tym, że są w żałobie. W trakcie porodu zmarło jedno z bliźniąt pary. To niezmiernie trudny czas dla Cristiano i jego partnerki.

"Jesteśmy zdruzgotani i prosimy o prywatność w tym bardzo trudnym czasie" - czytamy w najnowszym wpisie Cristiano i Georginy. Para straciła syna. Obydwoje dziękują lekarzom oraz pielęgniarkom za okazane wsparcie i pomoc. Niestety chłopca nie udało się uratować.

"To największy ból, jaki może odczuwać każdy rodzic"

W rodzinie Ronaldo nastał smutek. Para spodziewała się bliźniąt - córki i syna. Niestety chłopiec nie przeżył porodu. Zdruzgotani rodzice poinformowali internautów o tym tragicznym wydarzeniu i poprosiło o prywatność w tym trudnym czasie.

"Z największym smutkiem musimy ogłosić, że nasz mały chłopiec odszedł. To największy ból, jaki mogą odczuwać rodzice (...). Nasz chłopcze, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy cię kochać" - czytamy w rozrywającym serce wpisie.

Nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić, przez co muszą teraz przechodzić załamani rodzice. Przyznają, że w tym momencie jedynie szczęśliwe narodziny córki dają im siłę, aby przetrwać ten druzgocący moment.

Do tego momentu to był niezwykle szczęśliwy czas u Ronaldo

Ostatnio Cristiano wręcz tryskał radością. Oczekiwanie na urodziny bliźniąt były niezwykłym czasem. Zarówno piłkarz, jak i jego partnerka nie mogli doczekać się, aż powitają dzieci na świecie.

Ronaldo miał też świetną passę w karierze. Dzięki niezwykłemu strzałowi zawodnika "Czerwone Diabły" wygrały ważny mecz w Premier League z wynikiem 3:2. 37-latek nie krył dumy i pozytywnych emocji.

Cristiano ma czworo starszych dzieci: Cristiano Ronaldo Juniora, bliźnięta Evę i Mateo oraz córkę Alanę. Piłkarz często podkreśla, jak ważna jest dla niego rodzica. Na social mediach Ronaldo regularnie pojawiają się wspólne fotografie z Georginą oraz gromadką najmłodszych.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta