ModaCzarna maxi bag – kiedy mieścisz w niej cały świat

Czarna maxi bag – kiedy mieścisz w niej cały świat

Czarna maxi bag – kiedy mieścisz w niej cały świat
Źródło zdjęć: © iStock.com | illionaire

18.07.2017 12:15, aktual.: 19.07.2017 17:49

Pojemne kobiece torebki są porównywane przez niektórych do drzwi do innego wymiaru. Damskie torebki na co dzień muszą pomieścić takie rzeczy jak książki, kosmetyki, dokumenty, zabawki dla dzieci, drugie śniadanie, śrubokręt, telefon, portfel i całą masę innych "niezbędnych" rzeczy. Jaka jest najdziwniejsza rzecz, którą znalazłaś w swojej torebce? W tych modelach zmieścisz jeszcze więcej. Wybraliśmy najciekawsze torebki maxi na każdą kieszeń.

Czarna maxi bag

Czarna torebka typu maxi to najpraktyczniejsza torebka świata. Jej pojemne wnętrze i uniwersalny charakter sprawiają, że w wielu szafach znajdzie się więcej niż jeden model. Czarne damskie torebki w dużych rozmiarach łatwo dopasować do stylizacji. Nie nosimy ich do wieczorowych kreacji, ale mają na tyle dizajnerski charakter, że z czasem stanie się to pewnie kwestią fantazji i koncepcji modowej. Możesz je zestawiać dowolnie z jeansami i koszulką z napisem.

Czarna maxi bag – pojemne torebki na zakupy

Najczęściej wybieramy czarne maxi torebki w kształcie prostokątnym z dłuższym lub krótszym uchwytem. Ten typ torebek najczęściej nosimy na ramieniu lub na regulowanym pasku przez ramię. Jednak najwygodniejsza maxi bag zaczyna się niemal tuż pod pachą, zapewnia to komfort noszenia takiej torebki. Sylwetka ma wtedy właściwe proporcje, bo zbyt nisko zawieszona torebka typu maxi może sprawiać, że cała stylizacja będzie sprawiać wrażenie ciężkiej.

Czarna maxi bag – idealna do szkoły i na uczelnię

Czy wszystkie potrzebne notatki zmieszczą się do torebki przed maturą albo egzaminami na uczelni? Jeśli nie chcesz obawiać się o to, czy po korytarzach uczelni będziesz chodzić z naręczami reklamówek – wybierz pojemną maxi bag. Torebka damska xxl pomieści zarówno butelkę wody mineralnej, jak i strój sportowy na popołudniowy trening.

Czarna maxi bag na weekend

Czarna maxi bag w popołudniowym wydaniu może występować też w eleganckiej wersji torby weekendowej. Tego rodzaju torebki są połączeniem eleganckiej torebki miejskiej z wersją sportową. Zmieścisz w niej dokumenty, kosmetyki, a nawet bluzkę i bieliznę na zmianę - wszystkie rzeczy potrzebne na wyjazd. Torba weekendowa xxl to niezbędnik podróżniczy, który równocześnie będzie pasował do klasycznej stylizacji na wypad za miasto. To opcja dla zwolenników wiecznej elegancji, którym nie w smak nosić sportową torbę w czasie weekendowej wycieczki do pięknego pensjonatu.

Czarna maxi bag – na co warto zwrócić uwagę?

Pojemność maxi bag zależy od jej rozmiaru oraz od kształtu dna. Nawet jeśli jest naprawdę duża, na przykład ma powyżej 50 centymetrów wysokości i 40 szerokości, ale dno to tylko zszyte boki – doskonale pomieścisz w niej dokumenty formatu A4 w dowolnej ilości, ale pojemnik z sałatką na drugie śniadanie nieestetycznie ją wybrzuszy i nie będzie ci wygodnie. Najbardziej pojemne maxi bag mają prostokątne dno lub workowaty kształt.

Świetnie sprawdzają się tutaj też maxi torebki typu shopper bag, które od kilku sezonów nadal są na topie. Nie wszystkim odpowiada to, że shopperki są szeroko otwarte u góry, warto zwrócić uwagę przy zakupie na to, aby torebka maxi miała odpowiednie zapięcie. Część czarnych shopperek ma przy zamknięciu zatrzask, a część suwak.

Uważasz, że torebek nigdy za dużo? Zobacz najmodniejsze modele w cenach obniżonych nawet o 70 proc:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także