Blisko ludziCzarnek ma pretensje, że kobiety rodzą za mało dzieci. A ile pociech ma on sam? Zaskakująca liczba

Czarnek ma pretensje, że kobiety rodzą za mało dzieci. A ile pociech ma on sam? Zaskakująca liczba

Poród
Poród
Źródło zdjęć: © Pixabay

22.12.2020 13:56, aktual.: 02.03.2022 23:24

Przemysław Czarnek, minister edukacji, wielokrotnie zasłynął swoimi kontrowersyjnymi opiniami. Jednym z jego najbardziej znanych komentarzy jest ten dotyczący tego, że Polki rodzą zbyt mało dzieci. A ile pociech ma sam Przemysław Czarnek? Odpowiedź zaskakuje.

Słowa Przemysława Czarnka o tym, że kobiety rodzą zbyt mało dzieci, są politykowi wypominane do dziś. Komentarz padł podczas wykładu na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i do dziś wywołują mnóstwo kontrowersji.

- Jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku 30 lat, to ile ich można urodzić? To są konsekwencje mówienia kobietom, że nie muszą robić tego, do czego zostały przez Pana Boga powołana - stwierdził w czasie zajęć dla studentów minister.

I choć wydawałoby się, że skoro polityk wygłasza takie poglądy, to najpewniej sam może pochwalić się gromadką dzieci. Tymczasem jest zupełnie inaczej. Minister edukacji ma dwoje dzieci: syna Mateusza oraz córkę Julię. Biorąc jednak pod uwagę komentarze Przemysława Czarnka, bez wątpienia rodzina 43-letniego polityka jeszcze się powiększy.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (390)
Zobacz także