Blisko ludziTego nigdy nie dotykaj w pokoju hotelowym. Pokojówka przestrzega

Tego nigdy nie dotykaj w pokoju hotelowym. Pokojówka przestrzega

Pokojówka mówi, czego nie robić w pokoju hotelowym
Pokojówka mówi, czego nie robić w pokoju hotelowym
Źródło zdjęć: © Getty Images, TikTok

12.08.2022 14:26, aktual.: 16.08.2022 14:14

Gdy wchodzimy do pokoju hotelowego zazwyczaj wydaje się nam, że został bardzo dokładnie posprzątany. Jednak w wielu przypadkach to tylko pozory. Kobieta, która od lat pracuje w jednym z amerykańskich hoteli, nagrała tiktoka, w którym powiedziała, czego nigdy nie zrobiłaby w pokoju hotelowym. Przed czym przestrzega internautów?

Choć okres wakacyjny powoli dobiega końca, to zawsze warto zbierać informacje dotyczące podróżowania, które wykorzystamy w przyszłości. Zatem rady pokojówki, publikującej filmiki na TikToku, przydadzą się zarówno osobom, które są przed, jak i po urlopie. Choć zawsze będą aktualne, to z pewnością najbardziej wezmą sobie je do serca internauci, którzy już wkrótce zakwaterują się w pokojach hotelowych. 

Pokojówka zdradza, czego nie robić w pokoju hotelowym

Evangeline pracuje jako pokojówka w jednym z amerykańskich hoteli już od wielu lat. Jakiś czas temu założyła konto na TikToku, by zdradzać internautom niezwykle ciekawe sekrety dotyczące tego zawodu. Ostatnio opublikowała dwa filmiki, w których wyznała, czego nigdy nie zrobiłaby w pokoju hotelowym. Niektóre z wymienionych przez nią zachowań mogą wydać się oczywiste, podczas gdy inne są zupełnie zaskakujące. 

Kobieta stwierdziła, że nigdy nie wzięłaby do ręki pilota do telewizora. Zawsze najpierw czyści go własnym specyfikiem. Ponadto myje również szklanki przed ich użyciem. Evangeline powiedziała także, że nigdy nie chodzi po dywanie gołymi stopami, ani nie wchodzi w ten sposób pod prysznic. Jednak najbardziej szokującą kwestią jest prawdopodobnie ta dotycząca narzuty na łóżko. Kobieta mówi o niej niemal z obrzydzeniem. Okazuje się, że jest prana niezwykle rzadko.

Zawsze odkłada narzutę pokrywającą łóżko w inne miejsce, by nie mieć z nią styczności

– Nigdy nie usiadłabym na narzucie pokrywającej łóżko. Nigdy nie byłoby mi na niej wygodnie. Ściągam ją od razu, jak tylko wchodzę do pokoju hotelowego. Te narzuty nie są prane często. Teraz niektóre hotele używają prześcieradeł jako narzut na łóżka, które są składane i są okej. Ale te prawdziwe narzuty są prane może raz na rok – powiedziała tiktokerka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także