Czyszczenie płytek w łazience. TikTokerka podbija sieć swoim filmikiem

Czyszczenie płytek w łazience. TikTokerka podbija sieć swoim filmikiem

Influencerka pokazała, jak myje łazienkę.
Influencerka pokazała, jak myje łazienkę.
Źródło zdjęć: © Getty Images, TikTok
18.11.2021 11:40, aktualizacja: 17.12.2022 16:39

"To, że nie widać brudu, nie znaczy, że go nie ma" – komentuje swój filmik gwiazda TikToka. Fani są podzieleni, czy jej sposób na czyszczenie płytek jest skuteczny. Wielu uważa, że kobieta niszczy łazienkę, zamiast o nią dbać.

TikTokerka z Ameryki wrzuciła do sieci film, który obejrzało już 8 milinów ludzi. Gwiazda sieci pokazuje, jak skutecznie wyczyścić płytki z osadu z mydła. Kobieta wykorzystuje w tym celu żyletkę. Choć nagranie jest bardzo popularne, niektórzy uznali sposób Tery Nell za kontrowersyjny i wręcz destrukcyjny.

Amerykańska Tiktokerka pokazała, jak czyści płytki

TikTok to aplikacja, która weszła do kanonu mediów społecznościowych. Użytkownicy sieci wrzucają tam zabawne filmiki opatrzone muzyką. Niektóre edukują, inne inspirują, a w większości bawią internautów. Wiele osób ceni sobie dobre rady TikTokerów. Blogerzy pokazują, jak samemu się ładnie uczesać, jak umalować, czy właśnie jak umyć skutecznie łazienkę. Takie filmiki poradnikowe są chętnie oglądane.

Amerykańska Tiktokerka Tera Nelli pokazała sposoby na czyszczenie naprawdę brudnych i trudno dostępnych miejsc w łazience. Udzieliła wskazówek, jak pozbyć się osadu z mydła na płytkach.

Miliony ludzi obejrzało jej film

Nagranie zostało odtworzone osiem milionów razy. "To, że nie widać brudu, nie znaczy, że go nie ma" – mówi w trakcie materiału wideo influencerka. Internauci uznali, że kobieta nie pozbywa się osadu, ale bezbarwnej powłoki z płytek szorując je żyletką.

Tiktokerka postanowiła się odnieść do zarzutu. Pokazała kolejny film, na którym osad schodzi za pomocą paznokcia. Tera dzieli się sposobami na naprawdę ekstremalne zabrudzenia.

Czym myć płytki?

Metodę czyszczenia płytek warto dostosować do materiału, z którego zostały wykonane. Na rynku najpopularniejsze są płytki z glazury, grasu i terakoty. A jak je czyścić?

Do płytek z glazury najlepiej jest wykorzystać delikatny środek czyszczący, wodę oraz ściereczki (mogą być te wykonane z mikrofibry). Do czyszczenia płytek gresowych można użyć nieco mocniejszych środków. Z kolei do płytek z terakoty, podobnie jak w przypadku tych z glazury, lepiej jest użyć delikatnych środków czyszczących.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta