Trwa ładowanie...

Daga Ziober w obiektywie Marcina Tyszki dla brytyjskiego „Elle”

Subtelna i eteryczna uroda modelki Dagi Ziober została doceniona przez Brytyjczyków. Polka jest bohaterką awangardowej sesji zdjęciowej w lipcowym wydaniu „Elle”. Dynamiczne zdjęcia wykonał Marcin Tyszka. Zobaczcie efekty tej polsko-angielskiej współpracy.

Share
Daga Ziober w obiektywie Marcina Tyszki dla brytyjskiego „Elle”
Źródło: Materiał prasowy
d48nevu

Sesja zatytułowana „Structure” prezentuje najnowsze trendy, na które składają się obszerne spodnie zestawione z bluzkami blisko ciała lub luźnymi krojami. Modelka prezentuje męskie płaszcze, bombery, lateksowe trencze oraz krótkie kurtki z mocno zarysowanymi ramionami.

Za stylizacje odpowiadała Anne-Marie Curtis – szefowa działu stylizacji w brytyjskim magazynie. Postawiła na ponadczasowe kroje, męskie formy oraz grunge’owe dodatki. Szczególną uwagę zwracają czarne buty creepersy, które nadają surowego charakteru cekinowej sukience oraz kobiecemu body. Zdjęcia wykonane są w charakterystycznym stylu Marcina Tyszki – dynamiczne, w ruchu, czasami wręcz w podskoku.

Przy tak wyraźnych stylizacjach Daga nie potrzebuje wiele makijażu. Andrew Gallimore użył jedynie odrobiny cieni do oczu w odcieniach brązu. Wilgotne włosy zaczesane do tyłu to fryzura autorstwa Tony'ego Collinsa.

d48nevu

Nic nie cieszy nas bardziej niż sukcesy reprezentantów polskiej branży mody w cenionych magazynach. Brawo!

d48nevu

Podziel się opinią

Share
d48nevu
d48nevu