GwiazdyDagmara Kaźmierska szaleje w Egipcie. Nagranie bawi do łez

Dagmara Kaźmierska szaleje w Egipcie. Nagranie bawi do łez

Dagmara Kaźmierska wypoczywa w Egipcie
Dagmara Kaźmierska wypoczywa w Egipcie
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. KPL
14.07.2021 15:35

Dagmara Kaźmierska jest zdecydowanie najpopularniejszą uczestniczką programu "Królowe życia". Jeszcze kilka lat temu nikomu nieznana mieszkanka Kłodzka, teraz doczekała się miliona obserwujących na Instagramie!

Format "Królowe życia" jest emitowany przez stację TTV od 2016 roku. Jego założenie jest proste: kamera podgląda życie Polek i Polaków, którzy lubią luksus, nie przejmują się opiniami innych, często prowadzą dobrze prosperujące biznesy i nie mają problemu z tym, by dzielić się prywatnością z tysiącami widzów.

Niechlubna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Udział Kaźmierskiej w show wiązał się na początku z dużymi kontrowersjami. Wszystko przez to, że w przeszłości kobieta była skazana prawomocnym wyrokiem za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej i handel ludźmi – od 2005 roku prowadziła agencję towarzyską w okolicach Kłodzka. Po latach wspominała, że najtrudniejsza w odsiadce była dla niej rozłąka z, ośmioletnim wówczas, synem.

- Wszystko, co złe, wyrzucam z pamięci. Ale to było straszne dla małego. On strasznie przeżywał. Odchodził od zmysłów za mną, bo myśmy byli ciągle razem, wszędzie. Ja dostawałam pie***lca o niego. Całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina fioletowa z płaczu o Conanka – mówiła w wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl.

W programie Kaźmierska dała się poznać jako właścicielka dyskoteki oraz butiku. Prostolinijna, ale oddana przyjaciołom i zawsze gotowa do pomocy. Migawkami z codziennego życia, które tak pokochali widzowie programu, dzieli się także za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Szaleństwa w ukochanym Egipcie

Ostatnio na Instagramie pani Dagmary pojawiają się zdjęcia i filmiki z Egiptu, do którego po raz kolejny pojechała na wakacje. "Królowa życia" promuje je hasztagiem #najlepszykrajdożycianaświecie. Możemy na nich zobaczyć m.in. Kaźmierską ubraną w białą sukienkę, pozującą ze starszym mieszkańcem Egiptu – tatą kapitana łodzi, z której celebrytka korzysta podczas wakacji.

Jednak prawdziwą furorę robią wakacyjne filmiki, nagrywane przez panią Dagmarę ze wspomnianej łódki. Na pierwszym z nich widać delfiny, na drugim Kaźmierską, która wygłupia się podczas kąpieli. Wszystko wskazuje na to, że treści te przypadły do gustu internautom, nie kryjącym zachwytów.

"Rewelacja", "Uwielbiam", "Co to za szalona foczka" czy "Pięknie" - mogliśmy przeczytać w komentarzach.

Wam też przypadły do gustu filmiki nagrane przez Dagmarę Kaźmierską?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta