GwiazdyMartyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się. Przypominamy inne związki podróżniczki

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się. Przypominamy inne związki podróżniczki

To koniec małżeństwa Wojciechowskiej i Kossakowskiego?
To koniec małżeństwa Wojciechowskiej i Kossakowskiego?
Źródło zdjęć: © AKPA | Baranowski Michał
oprac. KPL
14.07.2021 15:18

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub pod koniec 2020 roku. Podróżnicy uchodzili za parę idealną i chętnie mówili o swojej miłości. Niestety, okazuje się, że doszło do rozstania! Z tej okazji przypominamy wcześniejsze związki Wojciechowskiej, która kilkukrotnie rezygnowała z powiedzenia "tak" w ostatniej chwili.

Wojciechowska i Kossakowski poznali się w 2018 roku. Na początku starali się ukrywać swój związek, ale fotoreporterzy zaczęli śledzić każdy ich krok. W końcu oboje odpuścili. Kossakowski podobno świetnie dogadywał się z córką ukochanej a związkową sielankę przypieczętował ślub, o którym Wojciechowska mówiła w następujących słowach:

Rozstanie z Kossakowskim?

- DOKŁADNIE 3 MIESIĄCE TEMU uciekająca Panna Młoda powiedziała TAK i zostaliśmy małżeństwem. Chć zarzekałam się, że "to nie dla mnie", to... każdy dzień jest lepszy od poprzedniego! (pis. oryg.)

Niestety, jak donosi Pudelek, Kossakowski podjął decyzję o rozstaniu. "Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące" – jak twierdzi bliski z otoczenia pary.

Wcześniej to Wojciechowska unikała deklaracji o miłości na dobre i na złe. Jak wyznała Krzysztofowi Ibiszowi w programie "Demakijaż", pięć razy była zaręczona i dwa razy uciekła sprzed ołtarza.

- Mężczyźni nadal chcą mi coś udowadniać. Na przykład, że dobrze jeżdżą samochodem i z poślizgiem wpadamy do rowu. Albo, że są wysportowani i kochają góry, a potem dyszą, kiedy wspinamy się na pierwszym podejściu. Niektórzy twierdzą, że mają dużą wiedzę o świecie i pół życia spędzili w podróży. Zapominają tylko, że nigdy nie nocowali w hotelu poniżej 5 gwiazdek – mówiła w rozmowie z "Vivą!".

Poprzednie związki Martyny Wojciechowskiej

Wojciechowska raczej strzegła swojego życia prywatnego, więc nie o wszystkich jej partnerach wiemy. Na pewno spotykała się z przedsiębiorcą i doktorem nauk ekonomicznych Leszkiem Czarneckim. Poważny związek tworzyła także z płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem – ojcem jej jedynej biologicznej córki – Marysi (ur. 2008). Niestety, mężczyzna zmarł w 2016 roku z powodu choroby nowotworowej.

Martyna Wojciechowska ma córkę z Jerzym Błaszczykiem
Martyna Wojciechowska ma córkę z Jerzym Błaszczykiem© AKPA | Niemiec

Podróżniczka nigdy nie ukrywała, że ma wysokie wymagania jeśli chodzi o mężczyzn. W rozmowie z "Twoim Imperiu"” mówiła:

- Mężczyzna, który jest otwarty na dialog i nie rozkłada pawiego ogona, to najlepszy gatunek mężczyzny, jaki kobieta może spotkać na swojej drodze. W innym wywiadzie dodawała natomiast: - Tylko silny mężczyzna nie boi się silnej kobiety.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl