GwiazdyAnna Wendzikowska znów jest na wakacjach. Opublikowała zdjęcie w bikini

Anna Wendzikowska znów jest na wakacjach. Opublikowała zdjęcie w bikini

Anna Wendzikowska znów jest na wakacjach
Anna Wendzikowska znów jest na wakacjach
Źródło zdjęć: © AKPA | Norbert Nieznanicki
oprac. KPL
14.07.2021 12:10

Życie Anny Wendzikowskiej może wyglądać jak wieczne wakacje. Dziennikarka niemal cały czas jest w podróży, a zdjęciami chwali się ochoczo za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio zaprezentowała się fanom w drapieżnym wydaniu.

Anna Wendzikowska zdobyła rozpoznawalność dzięki programowi "Dzień dobry TVN", na antenie którego przeprowadza wywiady z zagranicznymi aktorami. Język angielski opanowała, ponieważ w 2005 roku zdecydowała się na wyjazd do Londynu.

Praca przed kamerą

Po powrocie do Polski próbowała swoich sił jako aktorka – pojawiła się w kilku polskich serialach (m.in. w "Lokatorach"), a na nieco dłużej zagrzała miejsce w "M jak miłość". Zaliczyła też występy w programach dla celebrytów – "Tańcu z gwiazdami" oraz specjalnym odcinku "Ugotowanych" i napisała książkę pt. "Pytania o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic".

Mogłoby się wydawać, że po urodzeniu pierwszej córki – Kornelii (ur. 2015) życie Wendzikowskiej ulegnie zmianie. Jednak dziennikarka nie zrezygnowała z dalekich podróży. Co więcej, korzystała z ich uroków sama z dzieckiem (rok po narodzinach dziewczynki rozstała się z jej ojcem – Patrykiem Ignaczakiem). W 2018 roku na świat przyszło drugie dziecko pani Anny – córka Antonina, której ojcem jest przedsiębiorca Jan Bazyl.

Wieczne wakacje

I to nie przeszkodziło Wendzikowskiej w lotach na drugi koniec świata. Celebrytka tylko na początku pandemii była zmuszona zostać na dłużej w Warszawie, jednak już po kilku miesiącach zdecydowała się na pierwszy lot. W kwietniu tego roku przebywała na Karaibach, natomiast teraz zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia z Martyniki.

Instagramowy profil dziennikarki obserwują w tym momencie 474 tys. użytkowników. Większość z nich jest przyzwyczajona do pięknych kadrów z plaż, oceanów, statków czy luksusowych basenów. Jednak najnowsze zdjęcie Wendzikowskiej zdołało przykuć ich uwagę.

Zdjęcie w skąpym bikini

Pani Anna pozuje do niego w słomkowym kapeluszu z szerokim rondem, okazałych kolczykach, modnych okularach przeciwsłonecznych oraz skąpym bikini w panterkę z bardzo głębokim dekoltem.

Nic dziwnego, że w komentarzach zaroiło się od komplementów. "Piękna jak zawsze", "Poproszę taki biust w pakiecie", "Zapiera dech w piersiach" czy "Masakrycznie piękna" – pisali zachwyceni internauci.

Zgadzacie się z nimi i też jesteście pod wrażeniem zdjęcia Wendzikowskiej?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta