WP

Daj się uwieść. Wybierz swoją ulubioną koloryzację na lato już dziś!

Natychmiastowa i podkreślająca piękno fryzura z intensywnym połyskiem i całkowitą ochroną włosów to must have sezonu letniego. Ponad 68 odcieni, które wyselekcjonowali styliści fryzur salonu Fryzjerzy 1909, najnowocześniejszej koloryzacji #morevibrance marki Schwarzkopf Professional, zapewnią długotrwały efekt nawet w pełnym słońcu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daj się uwieść. Wybierz swoją ulubioną koloryzację na lato już dziś!
(Materiały prasowe)
WP

KUSZĄCE ODCIENIE

Ekscytujące i intensywne odcienie ponad 68 kolorów o wyjątkowym połysku zapewni kompleks Moisture Protecting, który nie tylko stabilizuje wewnętrzny poziom nawilżenia włosów, ale również kontroluje go w trakcie koloryzacji, chroni włosy przed łamliwością oraz wyrównuje powierzchnię włosów by nadać intensywny połysk.

Materiały prasowe
Podziel się

WYRAZISTE ODŚWIEŻENIE

Kolory w kuszących tonacjach pastelowego blondu czy intensywnej czerwieni i czekolady zachowując przy tym optymalną kondycję włosów, łagodne i zharmonizowane przejścia od nasady aż po same końce, to najważniejszy trend tego sezonu. Odświeżenie i uatrakcyjnienie fryzury staje się nie tylko kolejną wizytą u fryzjera, a rytuałem, podczas którego, włosy zyskują nowy blask oraz niesamowite nawilżenie i nową formę.

WP
Materiały prasowe
Podziel się

DODATKOWA DAWKA BLASKU

Receptura bez alkoholu, wzbogacona witaminą B3 i B5 chroni i wyrównuje powierzchnię włosów by nadać im intensywny połysk. Włosy zyskują 100% więcej natychmiastowego blasku oraz niesamowitą ochronę.

Materiały prasowe
Podziel się

#Fryjerzy1909 #zmiana1909

www.1909fryzjerzy.pl

WP
Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP