GwiazdyDanuta Holecka przeszła metamorfozę. Została blondynką!

Danuta Holecka przeszła metamorfozę. Została blondynką!

Danuta Holecka została blondynką
Danuta Holecka została blondynką
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
02.08.2022 13:14

Danuta Holecka w trakcie kariery w TVP ukształtowała swój charakterystyczny, elegancki wizerunek i od lat pozostawała wierna jednej fryzurze. Ostatnio jednak postanowiła zaszaleć i zmienić drastycznie kolor włosów. Teraz jest blondynką. Sami zobaczcie efekty tej metamorfozy.

Danuta Holecka od prawie 30 lat pracuje w Telewizji Polskiej. Zaczynała, relacjonując obrady Senatu, a w 2007 roku awansowała na prowadzącą głównego wydania "Wiadomości". Od trzech lat dziennikarka jest szefową owego serwisu informacyjnego. Nie ma więc wątpliwości, że jest ulubienicą Jacka Kurskiego. 

Klasyczny styl Danuty Holeckiej

Danuta Holecka od lat prezentuje w telewizji ten sam, klasyczny wizerunek. Dziennikarka do wieczornego wydania wiadomości zakłada bardzo eleganckie stroje, lecz jednocześnie nie stroni od żywych kolorów. Jak daleko zdołamy tylko sięgnąć pamięcią, okazuje się, że Danuta Holecka nigdy nie zmieniała swojej fryzury. Przynajmniej nie drastycznie. Zdarzało się bowiem, że z ciemnego brązu przechodziła w nieco jaśniejsze jego odcienie. Jest również wierna temu samemu uczesaniu. Ma włosy sięgające ramion i ściętą po skosie grzywkę, którą zaczesuje gładko na bok. Teraz jednak to wszystko się zmieniło. 

Danuta Holecka przefarbowała włosy na blond

Danuta Holecka zaskoczyła widzów Telewizji Polskiej, gdy podczas ostatniego wydania "Wiadomości" emitowanego 1 sierpnia zaprezentowała się jako blondynka. Dziennikarka nie siedziała tego dnia w studiu, lecz relacjonowała wydarzenia z warszawskich ulic. Widzowie, gdy ją zobaczyli, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Holecka zdecydowała się na poważną metamorfozę wizerunku. W blond włosach, dodatkowo związanych z tyłu, trudno ją rozpoznać. W sieci pojawiły się już zdjęcia z wydania "Wiadomości", w którym Danuta Holecka zaprezentowała się w nowej odsłonie. Dzięki temu możecie dokładnie przyjrzeć się dziennikarce. 

Jak oceniacie tę zmianę? 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także