Blisko ludziDawid Woliński pochwalił się kuchnią. Robi wrażenie

Dawid Woliński pochwalił się kuchnią. Robi wrażenie

Wnętrza domu Dawida Wolińskiego łączy jedno – minimalizm
Wnętrza domu Dawida Wolińskiego łączy jedno – minimalizm
Aleksandra Sokołowska

17.09.2020 10:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dawid Woliński niedawno wprowadził się do nowego mieszkania. Wystrój nowego lokum jest minimalistyczny. Nie znajdziemy tam dekoracji, kwiatów czy dużej ilości mebli. Jest bardzo nowocześnie. Teraz projektant pokazał zdjęcia swojej kuchni.

Projekty ubrań Dawida Wolińskiego są jednymi z bardziej cenionych na polskim modowym rynku. Kochają je nie tylko gwiazdy, które ubiera na wyjątkowe wydarzenia i branżowe eventy. W kolekcjach projektanta znajdziemy stroje, które możemy nosić także na co dzień.

Widać, że Dawid Woliński lubi projektować nie tylko ubrania. Kilka tygodni temu pokazał na swoim profilu na Instagramie, jak wygląda jego nowe mieszkanie. A jest się czym chwalić. I trzeba przyznać, że wnętrza robią wrażenie. Woliński pokazał już swoim fanom salon, sypialnię, łazienkę. Teraz przyszła kolej na kuchnię.

Mieszkanie Dawida Wolińskiego

Wnętrza domu Dawida Wolińskiego łączy jedno – minimalizm. Nie znajdziemy tu bibelotów, ramek ze zdjęciami rozstawianych na komodach ani dekoracyjnych poduszek na kanapach. Jest oszczędnie. Widać, że juror "Top Model" nie lubi zagracać swojego mieszkania. Ścian nie zdobią obrazy, a całość utrzymana jest w surowym i industrialnym stylu. "Zdecydowanie prościej i więcej przestrzeni. Monochromatyczne wnętrza nie są dla każdego. Ja zawsze o takim marzyłem. Jedyny akcent to czerń i ciemna kawa. To dopiero początek – napisał Woliński pod pierwszym postem na Instargamie, prezentującym mieszkanie.

Internautom zdjęcia domu nie przypadły do gustu, pojawiła się krytyka. Jego obserwatorzy napisali, że wnętrze, które stworzył, jest: "bez duszy", "straszne" i przypomina "umieralnię".

Później projektant tłumaczył: "Akceptuje i pochwały i krytykę, nie akceptuje bezdusznej, dogłębnej głupoty, to do tych, którzy poczuli się urażeni tym, jak mieszkam. Sorry nie zobaczycie tu zapełniaczy przestrzeni ani tanich fascynatorów, nie będzie słoneczników ani tulipanów i to z prostego powodu, bo nie pasują moim zdaniem. Nie będzie też bzdur ani świecidełek. Będzie to, co kocham i cenie. Sorry, jestem na innym etapie życia" – stwierdził Woliński i tym samym odpowiedział na krytykę użytkowników Instagrama.

Dawid Woliński pochwalił się kuchnią

Na InstaStory projektanta możemy zobaczyć teraz kuchnię. Czarna, minimalistyczna. Nie zobaczymy w niej nadmiaru kuchennych sprzętów. Kuchnia wykonana jest z konglomeratu kwarcowego w kolorze czarnego matu. Jak zapewnia projektant, dzięki swoim właściwościom jest bezobsługowy. Podoba się Wam?

Obraz
Obraz
Obraz
Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)